Cebinizi Playstation Gamepad'ine Dönüştürün!

 • 8 Ekim 2013
 • 505 Okunma
 • 6 Cevap

 1. < Resmi açmak için tıklayın >

  PlayStation 3'ün gamepad'i oyunlar için harika. Ancak örneğin YouTube'dan film izlerken gamepad'inizin elinizin ulaşamadığı yerlerde kalmasından şikayetçiyseniz, bu Android uygulaması işinize yarayacak.

  BlueputDroid, PlayStation 3'ünüz veya PC'nizle Bluetooth üzerinden bağlanıyor. Telefonunuzu PS3 veya PC'yle eşleştirdikten sonra onu bir klavye veya 6 eksenli bir oyun kolu gibi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Düğmeler fiziksel olmadığı için telefonunuzdan oyun oynamanız, ona bakmadan imkansız gibi. Ancak PSN arkadaşlarınızla yazışmak, YouTube'da arama yapmak ve hesap bilgileri girmek gibi klavye kullanımını gerektiren işlemleri çok daha kolay yapabileceksiniz. Uygulama, PC'nizi uzaktan kontrol etmekte de son derece başarılı.

  BlueputDroid, tüm Android'li desteklemiyor ancak uygulamanın geliştiricisi, CyanogenMod gibi farklı room deneyerek sorunları çözebileceğimizi söylüyor.
  Google Play bağlantısı: BlueputDroid
  https://play.google.com/store/apps/details?id=berserker.android.apps.blueputdroid&hl=en
   


  Yazan: kartal835
 2. Modlar bir el atın :)
   
 3. Mod derken ?
   
 4. Moderatör
   
 5. İllem beni banlatmak istiyorsun
   
 6. Korkma kardeşim banlanmazsın konu kilitlenir sadece :D
   
 7. Yaw bana ne senden söylemene gerek yok . konu kilitlenirsede admine yada modoretorler sorarım neden kılıtlendıgını ona göre konu paylaşarım :==
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
24/02/2019 - 00:50