CD İle Win10u Win7 Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
CD İle Win10u Win7 Yapma
EN İYİ WİNDOWS 10 MU? YOKSA
WİNDOWS 7Mİ?
[TBODY] [/TBODY]
Merhaba Elimde Win7CDsi Var Ben Win10u Formatla Nasıl Windows 7 Yapabilirim? Resimli Anlatım Yapabilirmisiniz

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
PC win 10 Ama 7 yemi Düşüreceksn?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Win 10 lisans alırsan güzel . 430 lira vermeyeceksen , win 7 kur daha iyi . Win 10 kaçak kullanılmaz . Normal format atar gibi win 7 yapabilirsin.

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Win 10 lisans alırsan güzel . 430 lira vermeyeceksen , win 7 kur daha iyi . Win 10 kaçak kullanılmaz . Normal format atar gibi win 7 yapabilirsin.
Ben Win10 Kullanıyorum İnternetten İndirip Win10Yaptım Format Atıp Win7ye Dönmek İstiyorum.

wrongroad

Üye
Windows 10 lisans yedeği al bir yere arşivle dursun. Sonra sistem kurtarmada eski sisteme dön var oradan dön gitsin. He yoksa win 7 kur korsan falan fark etmez kullan. Ama win 10 lisans yedeği duraun ileride kurarsan orjinaş kullanırsın

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Windows 10 lisans yedeği al bir yere arşivle dursun. Sonra sistem kurtarmada eski sisteme dön var oradan dön gitsin. He yoksa win 7 kur korsan falan fark etmez kullan. Ama win 10 lisans yedeği duraun ileride kurarsan orjinaş kullanırsın
Merhabalar Daha Yeni Biosa Girdim Orda USB-CDROM VE CDROM VARDI HANGİSİNİ SEÇMELİYİM

wrongroad

Üye
Uefi açıksa biostan uefi yi kapat. Yada netten uefi destekli windows 7 bul. Bazı bilgisayarlarda uefi olmaz. O zaman direk biosa gir cd rom yazanı 1. Sıraya al. Kaydet be yeniden başlat de cd den başlasın gerisi kolay zaten

cihanata_1

cihanata_1

Üye
zaten win7-8 ve win 10 insider kullanıcıları bedava alabiliyordu halen devam ediyor olabilir zaten kaçak kullanmaya gerek yok:)

cihanata_1

cihanata_1

Üye
EN İYİ WİNDOWS 10 MU? YOKSA
WİNDOWS 7Mİ?
[TBODY] [/TBODY]
Merhaba Elimde Win7CDsi Var Ben Win10u Formatla Nasıl Windows 7 Yapabilirim? Resimli Anlatım Yapabilirmisiniz
dosyaları yedekleyip cdden temiz kurulumla windows 7 kolaylıkla yapabilirsiniz 2. soru için ise tabiiki en iyi windows 10 dur diyorum:oke:

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
dosyaları yedekleyip cdden temiz kurulumla windows 7 kolaylıkla yapabilirsiniz 2. soru için ise tabiiki en iyi windows 10 dur diyorum:oke:
Merhabalar Ben Acemiyim İlk Kez Format Atcağım.Benim Pcde İki Disk Var Aşagıda Görüdüğünüz Gibi Ben Yereldisk C: ye Format Atmak İstiyorum Yereldisk C:ye Tıklayıp Biçimlendir=Format Mı Deyim Yoksa Delete=Sil Mi Yiyeyim?

Hocam Merhaba Ben Karar Verdim USBden Atacağım Pc Açılırken "Del" Tuşuna Basıyorum. Advancd Bios Diyorum Orda USB HDD,USB F Lİ BİŞEYLER FALAN DİYOR HANGİSİNİ SEÇEYİM

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
zaten win7-8 ve win 10 insider kullanıcıları bedava alabiliyordu halen devam ediyor olabilir zaten kaçak kullanmaya gerek yok:)
Bizde win7 den win 10 ' a yükselttik . Fakat demo gibi birşey oluyor . Demo süresi bitmişti . Pc işlem yapmaz hale geliyor .

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Merhabalar Ben Acemiyim İlk Kez Format Atcağım.Benim Pcde İki Disk Var Aşagıda Görüdüğünüz Gibi Ben Yereldisk C: ye Format Atmak İstiyorum Yereldisk C:ye Tıklayıp Biçimlendir=Format Mı Deyim Yoksa Delete=Sil Mi Yiyeyim?
O şekilde değil cdden kurulumu başlattığınızda sürücü seçim kısmından c yi seçtikten sonra devam etmeden önce biçimlendir diyeceksiniz,internetten resimli format atma anlatımlarına bakabilirsiniz:)

cihanata_1

cihanata_1

Üye
cihanata_1

cihanata_1

Üye
Bizde win7 den win 10 ' a yükselttik . Fakat demo gibi birşey oluyor . Demo süresi bitmişti . Pc işlem yapmaz hale geliyor .
Yükseltirken nasıl bir yöntem izlediniz? Get Windows 10 uygulamasindan yukseltenler sınırsız oluyordu (önceki sistem orjinalse)

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
usb ile atacagım pc onarım menüsüne geliyor

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Orijinal windows umuz hiç bir zaman olmadı :(;-(

Üst Alt