Duyuruyu Kapat

CCleaner 5.34.6207

• 13 Eylül 2017
  • 175 Okunma
  • 10 Cevap

0/5, 0 Oy
  1. sinan yüksel bunu beğendi.
  2. :tşk:

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Bu önemli bir güncellemedir.Ccleaner v5.34 sürümden, bir önceki sürümde bazı 32 bit windowslara virüs sızdırdı.
    priformun avast şirketine satılması ardından saldırı oldu...Ccleaner 5.33 sürümünü kullananlar mutlaka güncellesin...
    :tşk:

4. Aslında bilgisayarda kurulu ama kullanmıyorum pek. Sistemde mevcut olan Disk Temizleme programını kullanıyorum.

5. Tarayıcı geçmişi,kayıt defteri kalıntıları, windows gereksiz dosyaları ve optimizasyonu, için kullanışlı bir program.
    Eğerki biz gidip kayıt defterini yedekle uyarısına, bakmadan silersek herşeyi programın suçu yok ben seni uyardım diyor.
    Şüpheden kaçınmakta hayır vardır, bilmediğimiz şeyi silmeden önce araştırmalıyız, 3.parti yazılımlar dikkatli kullanılmalıdır.

6. Kullanmamamın sebebi; kayıt defterini bozuyor. Windows dosyaları hata veriyor. Hatta, bilgisayarın ilk açılışında Windows başlatma sorunu oluşuyor. Seçeneklerde bazı bölümler işaretli olmasa da bunlara yansıyor.

7. Genel kullanım amaçlı bir yazılım sisteminizdede sorun çıkartıyorsa kullanmayınız...

8. Kullanmıyorum zaten. Aslında Windows güncelleştirmeleri yüzünden bazı dosyalar ve sürücüler de bozuluyor, çalışmıyor.

9. Bu gibi durumlar konu dışına çıktığı için, burada konu ile ilgili konuşmak ve konu dışına çıkmamak daha yerinde olur...
    Bunun bir çok sebebi olabilir, temiz kurulum ve doğru sürücüleri yüklemekle işe başlanmalı.Devam eden problemleriniz olursa elimizden geldiğince fikir alışverişi yaparız, cihazınızla ilgili çözümler için yeni konu açın oradan devam edelim...

Cadillac34 bunu beğendi.
  10. Ben genel analiz ettim. Yaşadığım bazı durumlardan dolayı sorunları dile getirdim.

Yüklüyor...