çaylara tükürüp servis ediyor !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
çaylara tükürüp servis ediyor !
[h=2]
ABD’de bir restoranda çalışan Marvin Washington Jr. müşterilerin içeceklerinin içine tükürdüğü ortaya çıkınca tutuklandı.[/h]
ABD’de bir restoranda çalışan Marvin Washington Jr. müşterilerin içeceklerinin içine tükürdüğü ortaya çıkınca tutuklandı.ABD’nin Güney Carolina eyaletinde bulunan bir fast-food restoranında çalışan Marvin Washington Jr. müşterilerin içeceklerine tükürdü. İki müşterinin sipariş ettikleri buzlu çayları beğenmemesi üzerine yapılan araştırmada kamera kayıtlarına başvuruldu.

Müşteriler 19 yaşındaki Washington’ın servis ettiği içeceklerin yeterince şekerli olmadığını fark etti. Buzlu çayların kapağını açınca çayın üzerindeki sıvıyı gören müşteriler garsonu restoran müdürüne şikayet etti.

Polis Washington’ın içeceklere tükürürken görüntüleyen kamera görüntülerini inceledikten sonra genç garsonu “Yiyecek maddesine kötü madde karıştırmak” suçundan tutukladı.

• Beğen
Tepkiler: Siycey

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
:sahan:

15097

15097

Üye
ıyyy bence onlara ıcenler mıdesını yıkatsınlar :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
arada kaynamıştır.

larten123

larten123

Üye
sinirlenince bazen ben de tükürüyorum ama çok nadiiir :kıskıs:

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
ayrı bir tad'mı katıyomuş :hmmm

15097

15097

Üye
[ENGİN];4818650' Alıntı:
ayrı bir tad'mı katıyomuş :hmmm

evet :) ipiğrenç bir tat katıyormus.tavsiye ederim :) ama ben hic icmedim icmeyede niyetim yok

doctorrr

doctorrr

Üye
oralete tüküreni de duymuştum :ehe

doctorrr

doctorrr

Üye
size tavsiyem kahvehane işleten bir tanıdığınız varsa sakın onunla hasım olmayın :ehe

Enes

Enes

Üye
ya limonata ? :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
şimdi konu gazoz şişelerine çiş yapmaya kadar gidecek. :ehe

• Beğen
Tepkiler: doctorrr
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt