Cavcavdan 4 Büyüklere Tepki

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

magnum_blast

Üye
    Konu Sahibi
Gençlerbirliği Kulübü ve Kulüpler Birliği Başkanı İlhan Cavcav, 4 büyüklerin yöneticilerinin TV yayınları konusunda maddi çıkarlar uğruna kenetlendiklerini savundu.
Gelir dağılımıyla ilgili alınan kararın, Futbol Federasyonu Genel Kurulu Kararı olduğunu hatırlatan Cavcav:
"Futbol Federasyonu Genel Kurulu'nda alınmış bir kararı, oldu bitti olarak nitelendirmeyi, Futbol Federasyonu'na ve genel kurula yapılmış bir saygısızlık olarak nitelendiriyoruz. Unutmamak gerekir ki, naklen yayın gelirleri dağılımıyla ilgili olarak alınan ve bugün tartışma konusu yapılan karar, herhangi bir kulüp veya birkaç kulübün almış olduğu karar değil, Kulüpler Birliği Vakfı'nın kararı da değil, Futbol Federasyonu Genel Kurulu kararıdır."

diye konuştu. artık yorum size kalmış
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt