Cavcav Gibi Başladı Civciv Gibi Bitirdi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DefectoR

Konu Sahibi
Cavcav Gibi Başladı Civciv Gibi Bitirdi
İlhan Cavcav: 'F.Bahçe’nin değerli ve asil taraftarlarından, sözlerimin saptırılmış olmasından dolayı özür diliyorum' diye konuştu
İlhan Cavcav, İHA’ya sabah yaptığı açıklamada, Fenerbahçe’yi Kulüpler Birliği’nden ayrıldığı için eleştirip, “Üzülerek ifade ediyorum, Fenerbahçe Yönetimi’ni, Türkiye’de Türkiye Cumhuriyeti varken, PKK gibi, başka kuruluşlar gibi hükümet kurmak isteyen bir örgüte benzetiyorum. Fenerbahçe Başkanı, tutum, davranış ve beyanlarıyla sanki Fenerbahçe Cumhuriyeti’ni kurma gibi bir gayret ve çaba içerisinde. Eğer böyle bir cumhuriyet kurmak arzusu içindeyse, Kulüpler Birliği’nden ayrıldığını nasıl açıkladıysa, Türkiye Ligleri’nden de çekildiğini ilan etsin. İstanbul’daki Beykoz, Kartal, Pendik, Beylerbeyi gibi takımlarla bir lig kursun. O zaman herkes rahat eder” demişti. Gelen tepkiler üzerine, bir açıklama yapan Cavcav, yanlış anlaşıldığını ileri sürerek, “Türkiye Cumhuriyeti’nin gerek dış güçler, gerekse Avrupa’daki bazı ülkeler tarafından parçalanmak istendiğini, terör örgütünün Türkiye için sıkıntı yarattığını ifade ettim. Ülkemizde yaşadığımız ve 50 bin şehit verdiğimiz bir terör örgütünü, Fenerbahçe gibi güzide ve ülkemizin şimendiferi, lokomotifi bir kulübümüze benzetmek ne benim, ne de hiç kimsenin haddi olabilir. Bunun yanlış, saptırılan ve olay olduğunu samimiyetle söylemek isterim. Fenerbahçe’nin değerli ve asil taraftarlarından, sözlerimin saptırılmış olmasından dolayı özür diliyorum” diye konuştu.

oteb

Üye
eeeeee, ne dedik, civciv'in aman pardon cavcav'ın tarzı bu...

yitik savaşçı

Üye
Ha Cavcav Feneri PKK'ya benzetmiş, ha siz başkanı civcive...

DefectoR

Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(mobiloyun &#064; Dec 21 2005, 12&#58;08 PM) [post=232506]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Ha Cavcav Feneri PKK&#39;ya benzetmiş, ha siz başkanı civcive...
[/b][/quote]
Dikkatini çekerim bunu biz değil basın benzetiyor, kullandığın kelimelere dikkat etmen gerektiğini de hatırlatırım

yitik savaşçı

Üye
Ben benzetmelerin yanlışlığına değiniyorum; siz bana saldırıyorsunuz...

DefectoR

Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(mobiloyun &#064; Dec 21 2005, 12&#58;23 PM) [post=232523]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Ben benzetmelerin yanlışlığına değiniyorum; siz bana saldırıyorsunuz...
[/b][/quote]
Kimsenin sana saldırdığı yok sadece kullandığın kelimelere dikkat et diyorum, genel anlamda konuşunca herkesi bu suçlamanın içine almış oluyorsun

yitik savaşçı

Üye
Ben habere yanıt veriyorum; eğer kişiyi hedef alsam ismini kullanırım.

"DefectoR arkadaşım biraz rahat ol; yorumlarım kişiye değil habere..." gibi...

DefectoR

Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(mobiloyun &#064; Dec 21 2005, 12&#58;32 PM) [post=232528]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Ben habere yanıt veriyorum; eğer kişiyi hedef alsam ismini kullanırım.

"DefectoR arkadaşım biraz rahat ol; yorumlarım kişiye değil habere..." gibi...
[/b][/quote]
yoo gayet rahatım zaten

yitik savaşçı

Üye
Bak birşey söylemek istiyorum ama kızma&#33; Sen başlığa yaptığım yorumları hep kendi üzerine alıyor gibisin. Yani şuraya bak başlığı çorba etti ikimizin mesajları...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Elbette böyle konuşacak..

Nicolas_Anelka

Üye
kim olursa olsun haddini bilecek..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...