çatallardan etkileyici tasarımlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
thunderbolt1980

thunderbolt1980

Üye
    Konu Sahibi
Sanatçı olmak demek sanırım bolca boş vaktin olduğu anlamına geliyor. Adam üşenmemiş evindeki çatalları ve belkide birazını komşusundan almıştır. Birazda satın almış olabilir. bir sürü çatal toplayıp. oturmuş değişik fügürler yapmaya başlamış. çokda güzel işler çıkarmış. Aslında annemden korkmasam bende bir iki fügür yapardım. :) 
  • Beğen
Tepkiler: Godfather
Godfather

Godfather

Üye
way anasını
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt