Oyun Castle Clash Hilesi

Sponsorlu Bağlantılar

metpa

metpa

Üye
    Konu Sahibi
Castle Clash Hilesi
arkadaşlar bu oyun için hile yokmu bakmadığım yer kalmadı yada ben bulamadım lütfen ilgilenenler yardımcı olursa sevinirim teşekkürler...

RE_STaRT

Üye
Oyun Online Oyundur Dolayısıyla Hile Yapılamaz. Bütün Online Oyunlarda Hile Engellidir. Apk Kurup Yapmaya Çalışsan bile online olduğu için veri kayıtlıdır ve o veriden devam edersin. Maalesef bu tarz oyunlarda hile yapılamaz.

metpa

metpa

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle günaydın cevabın için teşekkürler fakat günümüzde bir çok farklı oyun mevcut lakin hepsinde olmasada bazılarında hileler mevut :) keşke bundada olsaydı...

efendi2004

efendi2004

Üye
Bende bakiyorum ios icin ama hep rar sifreli.

Rar sifresi icin sitelerde survey anketi var. Survey anketini yapamadim girti. Bende biraktim.

• Beğen
Tepkiler: DYNAMIXX
metpa

metpa

Üye
    Konu Sahibi
Ben Android için arıyorum fakat bir yöntem var lakin game guardian gerekiyor ben indirdim bir kaç farklı sürümünü ama açılıyor hemen geri kapanıyor çalışsa askerleri sayı olarak çoğalan hilesi mevcut youtube bir kaç Video mevcut

DYNAMIXX

DYNAMIXX

Üye
yok ben samurai siege ve command battle içinde aradım kaç hafta buluyorum link tıklıyorum reklam reklam indiriyorum rar kodu iiçn tekrar reklam linki yok aktivasyon kodu için başka link beynim sulandı vazgeçim

metpa

metpa

Üye
    Konu Sahibi
Anladım zaten oyun Online olduğundan umudum kalmadı artık ya kredi kartı ile satın alıcaz yada kendi imkanlarıyla ilerlicez

aslls

aslls

Üye
arkadaşlar online oyunlar için hile yapılamaz diye bir bilgi yanlıştır... sonuçta telefomuza veya bilgisayarımıza kurduğumuz oyunlar online veritabanına bilgi gönderiyor... bunun en basit örneği bir çok facebook oyununa rahatça hile yapılabiliyor... önemli olan bu hileleri bulup paylaşmamızdır... fakat hile ne kadar çok yayılırsa o kadar çabuk kapatılır o açık buda kaçınılmaz bir gerçektir ;) gelelim konuya castle clash oyuncusu değilim... legend online oynuyorum fakat onada hile bulamadım... şayet bulabilirsem mutlaka paylaşırım... Saygılarımla By_AsLLs ;)

• Beğen
Tepkiler: caca41
efendi2004

efendi2004

Üye
Paylasin ya, oyunda bayagi iyiyim ama yok hicbir yerde. Yapanlar nasil yapiyor anlamis degilim :)

metpa

metpa

Üye
    Konu Sahibi
Castle hilesi bulsak keşke süper olur

• Beğen
Tepkiler: efendi2004
metpa

metpa

Üye
    Konu Sahibi
Bende iki haftadır oynuyom henüz klanı bende çözemedim

efendi2004

efendi2004

Üye
ii bakalim oynamaya devam :)

metpa

metpa

Üye
    Konu Sahibi
Aynen devam

destan9865

Üye
merhaba arkadaşlar,
mesajları okuyunca gördüm kaldığınız durumu tahmin edbiliyorum.
öncelikle online oyunlar için hile yapılamaz bir şehir efsanesidir...
bu oyunu geçen indirdim sırf hile yapmak için, yaptımda altın elmas ve iksir sayılarını artırıyor ve de inşaat için istenilen miktarları düşürüyorum 100 bin istenileni 10 altın yapıyorum :)
konu ile ilgilenenler mesaj atabilir
tek şartım var, bilginin paylaştıkça çoğaldığına inananlardanım bu yüzden bilgi isteyen bilgi vermeli.
bir de o videolarda ki açılmayan linklere tıklamayın zaman kaybı ve fake onlar, sizi kandırıp tıklama başına para alıyor ya da sisteminize trojan bulaştırıyorlar

not: öğreteceğm teknik ile istediğiniz oyunlarda hile yapabilirsiniz ama aşırı gelişmiş oyunlarda sıkıntı çıkıyor misal clash of clan, sizde tahmin edebilirsiniz ki günde 10 trilyon kazanan bir firma (supercell-clash of clan yapımcıları)nın alacağı güvenlik önlemlerini düşünün ama clash of clanda bile işe yarıyor ama işlemiyor açıkçası

metpa

metpa

Üye
    Konu Sahibi
tamam ben burdayım bekliyorummm şimdiden teşekkür ederim...

destan9865

Üye
cihaz ROOT'lu olmaldır ve sadece anroid üzerinde denedim iphone ile ilgili bilgim yok

metpa

metpa

Üye
    Konu Sahibi
kimse yokmu oyunla ilgili destek olucak arkadaşlar...

DYNAMIXX

DYNAMIXX

Üye
cihazı rootlamaya bile hazırım D:

metpa

metpa

Üye
    Konu Sahibi
gerçekten yardım edebilecek birileri olmalı lütfn ..

Üst Alt