Telefon Tavsiyesi almak için 5 sebep

Sponsorlu Bağlantılar

Bilge Kader

Bilge Kader

Üye
    Konu Sahibi
almak için 5 sebep
3 aydır kullandığım bu telefonla alakalı şu ana kadar yaşadığım deneyimleri ve neden tercih etmeniz gerektiğinizi anlatmak istedim. Kafamda alırken oluşan soru işaretleri 3 ayda nasıl dağıldı başlayayım anlatmaya.

1. Ultra Net Dörtlü Kamera
Fotoğraf çekme konusunda meraklı ve amatör fotoğrafçılık yapan birisi olarak şunu söyleyebilirim ki şu ana kadar kullandığım en iyi kameralardan birisi. Özellikle makro ve geniş kamera gibi tercihleri beni kullanıma motive etti. Ana kamerasına söylenecek bir şey yok. 48 MP kamera tecrübesinin her kullanıcı tarafından deneyimlenmesi gerektiğini düşünüyorum.

2. Ön Kamera
Ön kamera normalde grenli olur ancak bu kamerada gayet net bir ön kamera tecrübesi yaşadığımı söyleyebiliirim.

3. Holografik Arka Plan
Telefon ele tam oturacak şekilde tasarlanmış. Ayrıca farklı ışık açılarına göre renk geçişleri oluyor.

4. İşlemci
Helio P70 isimli işlemciyi ilk defa bu telefonda duymuştum. 8 çekirdekli ve güçlendirilmiş bir işlemci olduğunu duymuştum. Ancak kullandıkça diğerlerinden farklı olmadığını hatta bazı özelliklerinin daha iyi olduğunu gördüm.

5. Uzun Pil Ömrü
Hızlı şarjı ile hemen şarj oluyor ve Standby'da 5 gün şarjı gidiyor. Tabii ki sürekli kullandığımız için şarjı 1 gün gidiyor.

Son düzenleme:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bu Fiyat Bantında Kamera 64 Mp Olaymış İyiymiş. Bataryada 5 Amper

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Öncellikle hayırlı olsun. Poco X3 NFC aldım 2800 TL ye. Her türlü bu cihazın çok üstünde özelliklere sahip. Keşke daha detaylı araştırıp daha güzel bir telefon alsaydın. İşlemciden kaybediyor cihaz. Bir de bildirim ışığı yokmuş sanırım. Poco da 64 MP kamera snapdragon 732g işlemci 120 Hz ekran tazeleme gibi bir sürü üst düzey özellik var.

belgeadam

belgeadam

Üye
Hayırlı olsun hocam. VIA X20 kullanıcısı olarak söylediklerinin altına imzamı atıyorum. Ekstra olarak da oyunlarda performans olarak bir problem yaşanmadığını söylemek istiyorum. Yukarıda arkadaşın söylediği gibi bildirim ışığı yok ama bildirim ışığı bir telefonda aranan şart mı mesela?

• Beğenmedim
Tepkiler: DeV/AsA

Oswaldd

Üye
Hayırlı olsun hocam. VIA X20 kullanıcısı olarak söylediklerinin altına imzamı atıyorum. Ekstra olarak da oyunlarda performans olarak bir problem yaşanmadığını söylemek istiyorum. Yukarıda arkadaşın söylediği gibi bildirim ışığı yok ama bildirim ışığı bir telefonda aranan şart mı mesela?
aslinda şart degil ama bazi durumlarda insana keske olsaymis dedirtiyor. Mesela bende via p3 var whatsapp mesaji gelince ekran uyanmiyor sadece sesli bildirim yapiyor yani sesi duymazsan mesajdan haberin olmuyor. Bu android 9un sorunumu yoksa casperin dandik quickstepinin sorunumu bilemem. Ama via e3 modelinde bu bildirim isigi var ve kronik sorunlu sarjdan cikarinca devamli yaniyor falan filan.

Bu arada gecen seneki gibi seri model cikariyorlar pespese x20 e4 simdide f20 bakalim bunlari ne zaman unutacak. Ama hep diyorum isterse altin suyuna batirsin yazilim destegi olmadan casper telefon almak israftir.

Son düzenleme:
bakinohut

bakinohut

Üye
Güzel bir inceleme olmuş elinize sağlık. Ben de indirimden almıştım VIA X20'yi. Kamerası gerçekten acayip iyi bu fiyata bu kamera beni şaşırttı. Diğer özellikleri kamera kadar değil ama. Şarjı da dayanıklı.

• Beğenmedim
Marshmallows

Marshmallows

Üye
Güzel bir inceleme olmuş. Kameraları arasında ben en çok makro kamerayı beğendim. Bu kadar uygun fiyata bu kalite şaşırtıcı hakikaten.

• Beğenmedim
emin2le

emin2le

Üye
Kamera ve işlemci performansına göre şarjının uzun süre gitmesi telefonu gözümde artıya geçirdi valla. Oyun performans videolarınada bakayım ona göre tercih edeceğim

• Beğenmedim
funkankara

funkankara

Üye
caspera karşı önyargımı ben de x20 ile kırdım. hala önyargısı olanlar için güzel bi yazı olmuş. 6.aydada deneyimlerinizi paylaşırsınız umarım

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
benim için şart lg g2 vardı eskiden. yeni telefon seçeneklerimin arasında p20 lite ve a7 2018 vardı ben a7 2018 aldım. bu telefonda bildirim ledi yok ve yokluğunu çekiyorum keşke olsaydı .

enversezen

enversezen

Üye
Elinize sağlık inceleme için. VIA X20'yi özel olarak tercih ettim açıkçası. Video çekimlerinde kullanıyorum. Fiyatında da indirim var çoğu yerde.

• Beğenmedim
murmur98

murmur98

Üye
Bende X20 kullanıcısı olarak gayet memnunum. Kamerasına bakınca belki işlemcisi bi tık fazla olabilirdi ama amacım çok fazla kullanım olmadığı için çok fark ettirmiyo açıkçası. RAM'i de gayet yeterli. Sadece kargoda bi sıkıntı yaşamıştım belki değişebilr

• Beğenmedim
purupak

purupak

Üye
kamera konusu özellikle beğendim açıkçası güzel bir konu başlığı olmuş. bu yazıdan sonra muhtemelen alacağım gibi duruyo

• Beğenmedim
saycansel

saycansel

Üye
kamerası ve oyunlarda iyi olması önemli bir etken almak için. fiyata bakınca tabiiki. baya uygun. alıp deneyimlerimi paylaşıcam bende

• Beğenmedim

Üst Alt