Macera Casanova in Hotel Türkçe Java 240x320

Anonymous_

Anonymous_

Üye
    Konu Sahibi
"Casanova in Hotel" Hikayeli +18 Oyun Rusca'dan Türkçe'ye çevrilmiştir. "Ş,Ç,İ,ı,Ö,Ü,Ğ" Bu Türkçe Harfler Desteklenmediğinden dolayı ingilizce harfler kullandım

Bilgilendirme: "SON" Ekranlarında oyunun henüz bitmediğini düşünüyorsanız farklı cevaplar vermeyi deneyin.

Bilgilendirme 2: Oyunun isminin sonundaki ".zip" uzantısını silmeyi unutmayın yoksa açılmayacaktır

İndirme Link:
 
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt