Carlos şaşırttı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
'Davut

'Davut

Üye
    Konu Sahibi
Carlos şaşırttı
Roberto Carlos, Real Madrid'de 6 ay bedava oynayabileceğini söyledi.
Fenerbahçemiz'in Real Madrid'den 3 sezon önce renklerine bağladığı Roberto Carlos, Real Madrid'de 6 ay bedava oynayabileceğini söyledi.

France Football'un haberine göre, Dünya Kupası Eleme maçları nedeniyle lige verilen arada İspanya'nın başkenti Madrid'de giden 36 yaşındaki tecrübeli futbolcunun, As Radyosu'nda yaptığı söyleşide, Galacticos'ta çok güzel anıları olduğunu belirterek, "Burası benim evim, takıma geri dönmeye hazırım, 6 ay bir ücret almadan yine oynayabilirim" dediği ifade edildi.

Moldova'daki Sheriff maçından sonra Aralık ayında Fenerbahçe'den ayrılacağının sinyallerini veren Roberto Carlos, konuyla ilgili olarak İspanya'da yayın yapan AS Gazetesi'ne yaptığı açıklamada ise, "Türkiye'deki 3. sezonumdayım. Aralık ayında ayrılmaya karar verdim. Brezilya'ya dönmek ve orada bir takımda forma giymek istiyorum. Ülkemi özledim, evimi özledim ve ailemi özledim" dedi.

Bu arada, Roberto Carlos gazeteye bir itirafta da bulunarak Fenerbahçe'yle sözleşme imzaladıktan sonra Real Madrid formasını Ocak ayından Haziran ayına kadar bedava giydiğini ve hiçbir ücret almadığını söyledi. Carlos, Real Madrid'in kariyerinde çok önemli bir yere sahip olduğunu ve bu yüzden bu kulübe minnet borçlu olduğunu da sözlerine ekledi.

Dünyaca ünlü yıldız oyuncunun yakın çevresine yaptığı esprilerde ise "Eğer isterlerse 6 ay daha Real Madrid formasını giyerim" şeklinde konuştuğu öğrenildi.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Fotomaç , fanatik , fotospor kaynaklı bir habere benziyor..Elle tutulur bir yanı yok haberin...Asparagas..

'Davut

'Davut

Üye
    Konu Sahibi
bence gideçeğe benziyor. giderse'de hiç üzülmemmm....

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Gidebilir.Giderse çok üzülürüm.Sahada olması gerçekten çok hoşuma gidiyor.Giderse de ,onun yerine whıte breese i almalıyız süper olur:ehe

'Davut

'Davut

Üye
    Konu Sahibi
ne futbol oynar diyosun oynasam ne güzel olur yavvvvv ben para'da istemem alex'in,dossantos'un,carlos'un,semih'inv e diğerleri'nin yanında'da olmak bile beni mutlu eder....

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
ne futbol oynar diyosun oynasam ne güzel olur yavvvvv ben para'da istemem alex'in,dossantos'un,carlos'un,semih'inv e diğerleri'nin yanında'da olmak bile beni mutlu eder....

Tamam ben bir Aziz başkanı arıyayım.. :ehe:ehe

'Davut

'Davut

Üye
    Konu Sahibi
numarasını'da bana versene arada bir bende bi hatrınını soruyim

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
giderse gitsin ama haber yapmak için yapılmış bir haber gibi..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Gitmesini istemem. İsmi bile yeter ama bu kelimeyi kullandıysa Carlos'a yazık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...