Carew+50 Milyon Euro=ribery

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maavii

Üye
    Konu Sahibi
Carew+50 Milyon Euro=ribery

Fransa’nın gelecek vaat eden genç yetenekleri arasında gösterilen ve Juventus, Bayern Münih gibi takımlar yerine Galatasaray’a transfer olunca ülkesinde büyük bir şaşkınlığa neden olan Franck Ribery’den Sarı-Kırmızılı camiaya yine “Ah” çektirecek haberler geliyor. Galatasaray’dan 175 bin dolar parasını alamadığı için Marsilya’ya kaçan Ribery, Fransa Ligi’ndeki futbolunun ardından U-21 Avrupa Futbol Şampiyonası elemelerinde ülkesini finallere taşıyınca özellikle İngiliz kulüplerinin ilgisini çekti. Marsilya Başkanı Pape Diouf da bu fırsatı kaçırmadı ve Galatasaray’ın elinden bedavaya aldığı Ribery’i astranomik fiyatlara satmak için piyasayı kızıştırmaya başladı.

Ellerini Ovuşturuyor

Diouf, İngiliz Skysports’a yaptığı açıklamada Ribery hakkında artan transfer spekülasyonları üzerine “Her futbolcunun bir bedeli vardır ama Ribery bunun dışında” dedi. Chelsea ve Tottenham gibi İngiliz takımlarının da Fransız futbolcunun peşine düşmesi üzerine ellerini ovuşturmaya başlayan Diouf, Ribery’nin transferini ucuza kapatmaya çalışan kulüplere de gözdağı verdi. Marsilya Başkanı, “Ribery tanıdığım tek transfer edilemez futbolcu. Ne ocak transfer döneminde ne de yaz transfer döneminde satılacak. Ancak Lyon Başkanı Aulas, Ribery’e karşılık 50 milyon euro ve Carew’i önermek için beni ararsa o başka” dedi.

Carew de boş değil

Marsilya Başkanı Diouf’un Ribery’e karşılık istediği Beşiktaş’ın eski futbolcusu John Carew, Fred, Wiltord, Govou gibi sadece Fransa’nın değil Avrupa’nın en iyi forvetlerinden gösterilen yıldızlar arasından sıyrılıp Lyon’un önemli gol silahlarından biri durumunda. Fransız takımını ligde liderliğe ve Şampiyonlar Ligi’nde Real Madrid’in önünde ikinci tura taşıdı. Franck Ribery de Fransa Ümit Milli Takımı dışında Fransa Ligi’nde yıllardır orta sıralardan kurtulamayan Marsilya’nın yeniden üst sıralar için mücadele etmesini sağladı. Ribery, Marsilya’nın 17 lig maçında forma giyerken 5 de gol atma başarısı gösterdi.

kurt bey

kurt bey

Üye
ah ulan özhan başkan bu adamı kaçırdın ya cimbomun elinden taraftarlık hakkımı helal etmiyorum sana

DefectoR

işte söndürdüğünüz yıldızlar ve parlamayı başaranlar... yazık oldu iki takıma da

hidayet

hidayet

Üye
ribery ismini duyunca şu yönetimimize sitem etmeden duramıyorum neyse ağzımdan kötü kelimeler çıkmadan susmayı tercih ediyorum

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Paraya bak be..

maavii

Üye
    Konu Sahibi
Galatasaray yönetimi çok başarılı değil obir gerçek ve de Ribery büyük yıldız olabalir tamam çok iyi para da edebilir tamam ama bir GS li olarak benim gözümde koskoca 0 dan ibaret değil...

delimakina

Üye
50milyon euro he hahahaha 5tane beckham alınır o paraya

Caine

Caine

Üye
<div class='quotetop'>(DefectoR &#064; Dec 15 2005, 10&#58;31 AM) [post=227952]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
işte söndürdüğünüz yıldızlar ve parlamayı başaranlar... yazık oldu iki takıma da
[/b][/quote]

şimdiye kadar bizde sönen bir yıldız olmadiki hatta tam tersine yıldızı sönen veya daha genç olanları biz yeniden yıldız yaptık. lütfen bizim takımımızı başka bir takımla karıştırma sen çok iyi biliyorsun o yıldız söndüren takımın hangisi olduğunu

delimakina

Üye
yürü be caine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...