Canlı İzleyip Unutamadığınız Maçlar..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nicolas_Anelka

Üye
    Konu Sahibi
Canlı İzleyip Unutamadığınız Maçlar..
benim vallahi fenerbahçe-m.united maını unutmuyorum 1-0 yendiimiz maç 6 KASIM yarım düzine attıımız maç birde galatassarayın bizi 5-1 yendiği maç sizinde yorumlarınızı bekliyorum...

maavii

Üye
tabiki Galatasaray- Arsenal UEFA kupası finali

S1FR3K1R1C1

Üye
<div class='quotetop'>(maawii &#064; Dec 26 2005, 02&#58;49 PM) [post=237623]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
tabiki Galatasaray- Arsenal UEFA kupası finali
[/b][/quote]tebrik ederim

kurt bey

kurt bey

Üye
bi çok galatasaraylı arkadaşım heralde uefa ve super kupa maçı diyecektir ama benim unutmayacağım maç sanırım 1993 de oynanan manchester- galatasaray maçıdır. 3-3 bitmişti hele arifin nası yazıldığını bilmiyorum ama şımaykıla attığı o enfes gol hala aklımda ne maçtı beeee

yitik savaşçı

Üye
Dakika 86... Milan hala 2-1 önde. Bu sonuç İtalyan ekibini Şampiyonlar Ligi&#39;ne taşıyor, Galatasaray&#39;ı ise Avrupa Kupaları&#39;nın dışına itiyor. Ergün soldan ortasını yapıyor. Hakan Şükür uzanıp, o sayısız kafa gollerinden biriyle skoru eşitliyor.

Dakika 90... Şimdi durum 2-2. Bu sonuçla Galatasaray yine Avrupa&#39;ya veda ediyor. Ama Milan da Şampiyonlar Ligi&#39;nden UEFA&#39;ya düşüyor... Bu kez sağdan gelişen bir atak. Ümit&#39;in ortasına Hakan yine çıkıp vuracak. Costacurta&#39;nın müdahalesiyle Hakan yere iniyor, İspanyol hakem Nieto da penaltıyı veriyor... Ali Sami Yen&#39;de kalpler durma noktasında... Ümit büyük bir soğukkanlılıkla geliyor ve Abbiati&#39;yi terse yatırıyor... Santra yapılırken Nieto düdüğünü çalıyor ve Galatasaray&#39;ın UEFA Kupası&#39;nı kazanacağı yoldaki kader maçını bitiriyor... Şampiyonlar Ligi&#39;ndeki zorlu H Grubu&#39;nu üçüncü tamamlayan Terimli Galatasaray, UEFA Kupası 3. turundan Avrupa macerasına devam ediyor. Ve kupayı havaya kaldırmasını da biliyor. Bu maç hiç unutulur mu?

depresif

Üye
hey gidi günler hey yav mobil oyun olsun kurtoğlu olsun maawi olsun kesinlikle unutlmazlardan bahsetmişler bize sükut edip ikrara yol açmaktan başka yol kalmıyr

D3N1Z

D3N1Z

Üye
<span style="font-family:Arial Black"><span style="font-size:18pt;line-height:100%"> 6-0 </span></span>

ozhan35

ozhan35

Üye
bence de 6-0 lık fenerbahçe nin galatasaray gabiyeti......
ahhh ahhhh ne maçtı bee kahvehaneden kaçan galatasaraylılar gözümün önünden gitmiyor...

oteb

Üye
Türkiye: 4 - 1 :San Marino
Hani şu futbol tarihlerindeki ilk kornerlerini ve ilk gollerini bize attıkları maç (Maçın yıldızı da Rıdvan&#39;dı)...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Manchester 0-1 Fenerbahçe
Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş
Fenerbahçe 6-0 Galatasaray
Galatasaray 5-1 Fenerbahçe

Zaten 5-1&#39;lik maçı beraber izlemiştik bizde beraber sövmüştük..

cepix

cepix

Üye
<span style="font-size:18pt;line-height:100%"> 6-0</span>

CooL'n'Quiet

Üye
<div class='quotetop'>(cepix &#064; Dec 26 2005, 05&#58;17 PM) [post=237768]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<span style="font-size:18pt;line-height:100%"> 6-0</span>
[/b][/quote]
+6-0

ardaca

Üye
6-0 bi başka ama ben oktayın 9 kişiyi çalımlayıp attığı o muhteşem golü ve maçı(belçikaya karşı) unutamamışımdır hep

bi de uefayı kazandığı sene gs-mallorca maçını. kuzenlerle kahvede izliyoduk. her gol oldu diye ayağa kalkıp sevindiğimizde oturunca bi bakıyoduk çay gelmiş. gs de 4 tane attıydı. sonuç ishal

dark_akhyls

Üye
uefa kupasını aldığımız mücadelelerin bence hiç biri unutulmaz milan dan başlayıp arsenal e kadar olan hepsi.....

CisSe

Üye
Galatasaray 3-2 Real Madrid

Gollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
Jardel
Göklerde yıldız kalbimizde ay şampiyonsun galatasaray

cosmokramer

Üye
uefa final+ super kupa final
ulubatlı&#39;nın bayrağı diktiği kupa maçı, saunders ne vurmuştu ama yaa...

FrontmaN

FrontmaN

Üye
TAbii ki FB:6 GS:0 ve Türkiye - Senegal maçı

__Midas__

__Midas__

Üye
Fenerbahçe - Galatasaray türkiye kupası yarı final maçı hani şu penaltılara uzayan ve Fenerbahçenin finale kaldığı maç skor çok rakamlıydı aklımda değil...

Nicolas_Anelka

Üye
    Konu Sahibi
fenerbahçe 4-3 gaziantep rapaiç in şov yaptıgı geceydi.. ilk yarı 3-0 galiba ama macı kazanmayı bildik..

kurt bey

kurt bey

Üye
biz galatasaraylıların unutamayacağı ne çok maç var allah olmayanlarada versin

aminleri duyayım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt