Canaydın We Yawerlerinin Transfer Politikası

Sponsorlu Bağlantılar

Canaydın We Yawerlerinin Transfer Politikasını Nası Buluyonus?

• çok ii

Kullanılan: 0 0.0%
  • Eh fena deil

• ii sayılmas

• önceki yönetime qöre daha kötü

• çok k

• Kullanılan toplam oy
    0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SelmanTE

SelmanTE

Üye
    Konu Sahibi
Canaydın We Yawerlerinin Transfer Politikası
bakalım herkes qerçekten benim qibi bu bi-şeref insanın
we çalışma arkadaşlarının qitmesini mi istiyor...

_KadirşinaS_

Üye
Ben size kısaca açıklayayım canaldının politikalarını((sahtekarlıklarını)):Önce ara transfer döneminde bir oyuncu ismi ortaya atılır. Bu isim ara transfer sezonunca basında bolca speküle edilir. Ama ayarı kaçırılmamaya dikkat edilir. Taraftar "Hooop. Bu kadar adı geçen bi adam neden alınmaz diye soracakkeeen" bir başka isim ortaya atılır ve onun kaosu başlar. Ve 2 haftalık bir transfer dönemi her zamanki gibi "sıfıra sıfır ,elde var sıfır " şeklinde biter. Sonra önümüzde kocccamaaan bir transfer sezonu daha vardır. Bu yönetim dekiler ((her neyse bunlar)) "kimi alalım da durumu kurtaralım, en azından kötü mötü bi takım kurup bunun üstüne yatırım yapalım" diye düşünecekleri yerde "taraftarı nası keklesek diye düşünmeye başlarlaaaar." Derken gazetelerin manşetlerine şu haber geçer"Aslan Bombayı Patlattı" . Ama ortada bomba yoktur. O kişiler taraftarı oyalayacak yeni bi isim bulana kadar , ara transfer sezonunda adı gecenleri tekrar ısıtıp sofraya koyarlar. Tam aldık oldu derken bi bakarız futbolcu da sorun çıkmııııış . AA tüh der yönetim. Tam alacakken kacırmışlardır adamı(!!!)Sonra taraftar celallenmesin diye bi dünya yıldızının ismini atarlar ortaya veee koccaaa 3 ayı hiç kimseyi alamadan, "ara transfer de iyi bi yıldız alacaz,oleeeyyy" nidalarıyla yerler. Sonra bir dahaki ara transfer sezonu gelince , 3 aylık sürede isimleri geçen adamları yine ortaya atarlar. Veeee aynı senaryo.Kısacası transfer politikası diye bişey yok.Sahtekarlık politikası vaaaar.
Canaydın mısın nesin. Kardeşim sende hiç mi yüz yok((Gerçi yüz var da zımpara gibi olmuş)) madem yapamıyon,ulan kalan şerefinle bırak da yapacak olnalar gelsin başaaaaa . Yeteeeeer :off: :off: :vur:

_KadirşinaS_

Üye
Evet aslında mayday bu konuya sölenmesi gereken en iyi şeyi sööledi. Milyonlarca taraftara tercüman oldu.. :bravoo: :bravo: :bravoo:

the_patriot

Üye
yaw millet çok iyi bulmuş :wacko: :wacko: :wacko:

seriFBurak

seriFBurak

Üye
biz iyi buluyorz :D

wincih

Üye
walla bence berbat adamlar 4 senedir bi ribery i aldılar oda gitti bana sorarsanız artık mali durum özhan canaydının kafasına dank etmiyor kaldı ki seyrantepe aşağı seyrantepe yukarı her şey seyrantepedeki araziye endekslenmiş durumda kaldı ki gs gibi faruk süren ve mehmet cansun gibi fedakar başkanlardan sonra özhan canaydın bana gs nin sonunu getirecek gibi geliyor :( her ne kdr bazen çok sert çıksamda gs-fb-bjk üçlüsüne buda bu faruk süren zamanında klübün borçlarını cebinden kapatmadımı kendi verdiği kefalet ile borçları ödemedimi peki canaydın ne yapıyor bu güne kdr klüp kendi yağı ile kavrulun bana ne deyip duruyor anca 4 milyon dolarlık bir para bulabildi kendi çabaları ile demekki yurtdışında ve yurtiçinde BANKALARIN güvenmediği bir başkan var gs nin başında kısaca canayadın ne zaman gider gs rahata erer bana sorarsanız :(

SelmanTE

SelmanTE

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by NUMANSABİT@Jun 22 2005, 08:32 PM
Ben size kısaca açıklayayım canaldının politikalarını((sahtekarlıklarını)):Önce ara transfer döneminde bir oyuncu ismi ortaya atılır. Bu isim ara transfer sezonunca basında bolca speküle edilir. Ama ayarı kaçırılmamaya dikkat edilir. Taraftar "Hooop. Bu kadar adı geçen bi adam neden alınmaz diye soracakkeeen" bir başka isim ortaya atılır ve onun kaosu başlar. Ve 2 haftalık bir transfer dönemi her zamanki gibi "sıfıra sıfır ,elde var sıfır " şeklinde biter. Sonra önümüzde kocccamaaan bir transfer sezonu daha vardır. Bu yönetim dekiler ((her neyse bunlar)) "kimi alalım da durumu kurtaralım, en azından kötü mötü bi takım kurup bunun üstüne yatırım yapalım" diye düşünecekleri yerde "taraftarı nası keklesek diye düşünmeye başlarlaaaar." Derken gazetelerin manşetlerine şu haber geçer"Aslan Bombayı Patlattı" . Ama ortada bomba yoktur. O kişiler taraftarı oyalayacak yeni bi isim bulana kadar , ara transfer sezonunda adı gecenleri tekrar ısıtıp sofraya koyarlar. Tam aldık oldu derken bi bakarız futbolcu da sorun çıkmııııış . AA tüh der yönetim. Tam alacakken kacırmışlardır adamı(!!!)Sonra taraftar celallenmesin diye bi dünya yıldızının ismini atarlar ortaya veee koccaaa 3 ayı hiç kimseyi alamadan, "ara transfer de iyi bi yıldız alacaz,oleeeyyy" nidalarıyla yerler. Sonra bir dahaki ara transfer sezonu gelince , 3 aylık sürede isimleri geçen adamları yine ortaya atarlar. Veeee aynı senaryo.Kısacası transfer politikası diye bişey yok.Sahtekarlık politikası vaaaar.
Canaydın mısın nesin. Kardeşim sende hiç mi yüz yok((Gerçi yüz var da zımpara gibi olmuş)) madem yapamıyon,ulan kalan şerefinle bırak da yapacak olnalar gelsin başaaaaa . Yeteeeeer :off: :off: :vur:
[post=93547]Quoted post[/post]​

kardesim yine sana katılmaktan kendimi alamıyorum
we sonuna kadar da katılıyorum

ama bak bizim tam zıttımız qibi düşünüp kalsın diyenler nerdeyse bizim kadar!!!

febe li arkadaşalar;
ya bu ankete oy kullanmayın yada kullanacaksanız sizce hanqisi olması qerekiyosa
onu işaretleyin, kalbinizle deil aklınızla oy werin pls...

"unutmayın küçük kararları kalbinizle, büyük kararları aklınızla wermelisiniz!!!"​

DefectoR

Arkadaşlar can aydına nie kızıyonuz??? Adam yapabileceğinin en iyisini yapıyor. Elinden gelen bu demek ki!!!
Ama bir başkası daha iyi mi yapar kötü mü bilemem...

DoKuZuNCuKaPI

DoKuZuNCuKaPI

Üye
Şimdi Canaydın'a saygım sonsuz bir Galatasaray'lı olarak takıma yakışan şerefli ve karakterli bir başkan olduğunu belirtirim. Ancak elinden geldiğinin en iyisini yapıyor diye birşey başkanlık için önemli değil en iyisini yapmasına karşın Galatasara'a yetmiyor bence 2. dönemde aday olmamalıydı yerine daha paralı bir yönetim gelmeliydi tek sorunumuz para ne de olsa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt