Çanak Okey

DVSBilisim

Üye
    Konu Sahibi
Günümüzde, bir terimden ziyade oyun firmalarının çıkardığı bir oyun olarak bilinse de aslında çanak okey, bir oyun türüdür. Okey oyununun alt türlerinden birisi olan çanak okeyin, okey oyunundan küçük bir farkı bulunmaktadır.

Taş sayısı, dizilim ve oyun içi oynanış tamamen aynı olmakla birlikte oyundaki ödül sistemi farklıdır. Çanak okey oyununda çanak sistemi bulunmaktadır.
 

ahmetuzumlu

Üye
Gerçek kişilerle oynanan 101 okeyi daha çok severim:)
 

Benzer Konular

gonyalı
Cevap
0
Görüntüleme
177
gonyalı
Eren Değerli
Cevap
1
Görüntüleme
170
DarkredBlue61
Eren Değerli
Cevap
0
Görüntüleme
167
Eren Değerli
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt