Caller Screen Dialer v1.8 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Caller Screen Dialer v1.8 Türkçe

Gerekli Android Sürümü: 2.2 ve üzeri.

İstek üzerine çevirisi yapılmıştır. Çeviride ulaşamadığım kelimeler mevcut olup, %85 oranında türkçedir. Çevirisi bana aittir. Çeviride kelime ve cümlelerin yanında aynı zamanda resimlerden oluşan kelimeler de yeniden düzenlenmiştir.
ve
Uygulamadaki reklamlar kaldırılmıştır.

Caller Screen Dialer, android cihazlarınızda kullanabileceğiniz alternatif bir arama uygulamasıdır.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990, eahacker, ÇaRşI 2387 ve 2 diğerleri

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Teşekkürler umarım hatası giderilmiştir takılma yapıyordu kızımın telefonuna denemiştim :cool

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler umarım hatası giderilmiştir takılma yapıyordu kızımın telefonuna denemiştim :cool

Usta galaxy s4 telefonda çeviriden sonra denedim. ilk izlenimim, sadece FaceTime çalışmıyor. gerçi o kelimenin de ne anlama geldiğine tam bir anlam veremedim ya. :ehe
Kelime resimden oluşuyor. ama bu kelime hakkında bilgisi olan varsa yine çeviriyi güncellerim. ulaşamadığım diğer kelimeleri de aramaya devam.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Kelimenin Türkçe karşılığı yoksa biz çeviririz :) Yıllarca Apple bu özelliği kullanmış yani YüzArama olarak çevirebiliriz.

szqn55

szqn55

Üye
facetime aplenin görüntülü arama anlamına geliyor oraya 3g görüntülü arama gibi bişe olsa işe yarar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Kelimenin Türkçe karşılığı yoksa biz çeviririz :) Yıllarca Apple bu özelliği kullanmış yani YüzArama olarak çevirebiliriz.
facetime aplenin görüntülü arama anlamına geliyor oraya 3g görüntülü arama gibi bişe olsa işe yarar

Bilgi için ikinize de teşekkürler.
Ben uygulamaya "YüzArama" olarak ekleyecem akşamleyin. gerçi bu kelime resim üzerinde bulunuyor ama sorun değil. bu kelimeyi de değiştirdikten sonra, akşam güncel haliyle bu konuya tekrar ekleyecem.

Tekrar :tşk:

Son düzenleme:
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Bilgi için ikinize de teşekkürler.
Ben uygulamaya "YüzArama" olarak ekleyecem akşamleyin. gerçi bu kelime resim üzerinde bulunuyor ama sorun değil. bu kelimeyi de değiştirdikten sonra, akşam güncel haliyle bu konuya tekrar ekleyecem.

Tekrar :tşk:
O kelime resim üzerinde bulunuyorsa YüzTarama olarak kullanabilirsin :)

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut

aycan54

Üye
Teşekkürler.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye