Callejon: "Burada daha fazla kupa kazanmak istiyorum"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Callejon: "Burada daha fazla kupa kazanmak istiyorum"
Real Madrid'in ofansif orta saha oyuncusu Jose Mario Callejon, Madrid forması altında daha da başarılı olmak istediğini belirtti.

3 sezondur şampiyonluğa hasret olan başkent ekibi, bu sezon şampiyonluk yarışında kusursuz bir peformans sergileyerek ezeli rakibinin son yıllardaki üstünlüğüne son verdi. Bu sezon ratasyonun en önemli halkalarından biri olan Callejon ise, takımın şampiyonluğa ulaşmasında büyük katkı sağladı.

Madrid'de olmaktan dolayı memnuniyetini dile getiren genç oyuncu, AS'a yaptığı açıklamada, "Kendi gösterdiğim ve takımın gösterdiği yüksek performanstan dolayı oldukça mutluyum. Bizim için iyi bir sezon oldu. Şampiyon olarak bu sezonki ana hedefimizi gerçekleştirdik." dedi.

Yeni sezonda da takımda yer almak istediğini belirten Callejon, "Önümüzdeki sezonda da burada kalmak ve Real Madrid'e gollerimle yardımcı olmak istiyorum. Hedefimiz yeni yılda da bu ünvanımızı korumak." sözlerini sarfetti.

Sezon başında Espanyol'dan Real Madrid'e transfer olan oyuncu, 25 lig maçında 5 kez fileleri havalandırmayı başardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt