"Çabuk göze batıyorum"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
"Çabuk göze batıyorum"

Beşiktaşlı milli futbolcu Nihat Kahveci, Beşiktaş'ın 2-1 yenilgisiyle sona eren Avrupa Şampiyonlar Ligi'ndeki CSKA Moskova maçıyla ilgili olarak, ''Bugün galip gelemedik, üzgünüz'' dedi.

Nihat Kahveci, Luzhniki Stadı'nda yapılan maçın kendileri açısından önemi bulunduğunu, ancak maçta olamadıklarını söyledi.

Golü çok geç bulduklarını vurgulayan Kahveci, Moskova'ya puan almaya geldiklerini belirtirken, ''Oyunun geneline baktığımızda iyi oynadığımız süre daha çoktu. Pozisyonlara girdik. Golü çok geç bulduk. İkinci golü bulmamıza zaman yoktu, ıskaladık. Bazen top direkten dönüyor. Tabii ki vurduğumun gol olmasını isterdim. Böyle birşey olmadı. Önemli olan Beşiktaş'ın galip gelmesiydi. Bunu başaramadık'' diye konuştu.

Futbolcuların kimi zaman iyi, kimi zaman da kötü dönemleri olabileceğini ifade eden Kahveci, ''Daha önce inanılmaz noktalardan topları kaleye gönderiyorduk. Böyle günlerimiz oldu. Ama şimdi tam tersi. Bunlara üzülmemek lazım. Beşiktaş galip gelseydi bunlar göze batmayacaktı. Ben de çabuk göze batıyorum'' dedi.

Beşiktaş'a isteyerek geldiğini ifade eden Kahveci, hakkında çıkan yalan haberlere üzüldüğünü kaydetti. Kahveci, ''Hakkımda, yok pişmanmış, yok üzüntülüymüş gibi haberler çıkıyor. Sonuçta benim buradan nasıl gittiğimi ve nasıl geldiğimi herkes iyi biliyor. Eleştirilere saygı duyuyorum, çünkü iyi oynamayan eleştirilir. Fakat bizim ülkemizde bazen yerden yere vuruyorlar. Sorun değil, ben herkese saygı duyuyorum. Şu ağzımdan çıkanlar daha çok yazılırsa buna çok sevinirim. Beşiktaş'a geldiğim için mutluyum. Ben sadece kötü oynadım ve beklentiyi yerine getiremediğim için üzülüyorum'' diye konuştu.

İSMAİL: ''OYNADIĞIMIZ FUTBOL UMUT VERİCİ''

Beşiktaş'ın maçta umut veren bir futbol oynadığını ifade eden İsmail Köybaşı da, ''İyi mücadele ettik. Önümüzde daha 4-5 maç var. Bu umut verici maç oldu bence. Dolayısıyla Beşiktaşımızı Avrupa ve Türkiye'de en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyoruz. İnanmak bence başarının yarısı anlamına geliyor. İnancımızı yitirmeyeceğiz. Aynen hocamızın dediği gibi, bu şekilde de yolumuza devam edeceğiz. Bu noktada umut verici oldu ve takım arkadaşlarını kutluyorum. Skora yansımamış olabilir ama önümüzdeki günlerde mutlaka yansıyacaktır. Buna inancımız tam'' dedi.

maxibrk

maxibrk

Üye
DiaBLoS™;1672261' Alıntı:
Futbolcuların kimi zaman iyi, kimi zaman da kötü dönemleri olabileceğini ifade eden Kahveci, ''Daha önce inanılmaz noktalardan topları kaleye gönderiyorduk. Böyle günlerimiz oldu. Ama şimdi tam tersi. Bunlara üzülmemek lazım. Beşiktaş galip gelseydi bunlar göze batmayacaktı. Ben de çabuk göze batıyorum'' dedi.
Üzülmemek lazımmış.:@ Kaç kere topa dokundu ki:deal:. Kendinden beklenen oyunun yarısını bile sergilyemedi.:sopa: Serdar ondan güzel oynuyor bence!:bann:

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Ne zaman galip geleceksiniz artık nihat?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt