C6-01 süper hiz özel yzilim

Sponsorlu Bağlantılar

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
    Konu Sahibi
hic birşey eksik deyildir güncelemeyi telde yaparsanız daha sağlıklı olur cünkù tel hafızası 280 mb dan 305 ulaşıyor hız dahada sabitleşiyor iyi kulanımlar

MaxipmaN

Üye
symbian for tr 545 ile başlıyor microsaft apps ve sosyal hariç 495 mb şu an hard formatlı değil

Anil-D

Anil-D

Üye
bende symbian for tr kullanıyorum c 600 mb

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
    Konu Sahibi
lütfen arkadaşlar link ölü falan demeyin bugün kontrol etim indiriliyor ben zaten kulanıyorum dalga gecmenin bi anlamı yoktur bırakın başkasının kafasınıda kendi kafanızgibi bin bir tılkı dolaşmasın

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar yorum yapıyorsunuz tamam eyvalah ama cok mantıksız konuşuyorsunuz c hafızası 1gb olsa neyazar sonucta hafızkartı kulanıyorsunuZ

• Beğen
Tepkiler: yesilyol22
Anil-D

Anil-D

Üye
bravo katılıyorum

• Beğen
Tepkiler: yesilyol22
yesilyol22

yesilyol22

Üye
evet bende katılıyorum nihat kardeş sana 1 gb olsa ne olur zaten hafıza kartı 32gb kadar destekli

- - - Eklendi - - -

Ellerine sağlık en kısa zamanda deneyeceğim inş.

manyaqqq

Üye
kurdum harıka calısıyor hayran kaldım

suatdosya36

Üye
abi ben yükledim süper çalışıyor evlostan daha hızlı ⠘

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar kimse kafasına göre yorum yapmasın istiyen yükleyebilir istemiyen başka sayfaya baksın

manyaqqq

Üye
nihat abi ben mustafa 645 86 94 abı kulaklık sesı az cıkıyor musterılere muzık acamıyorum sence nasıl cozum bulurum ?

Anil-D

Anil-D

Üye
guncelleme gelcekmi

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
    Konu Sahibi
nihat abi ben mustafa 645 86 94 abı kulaklık sesı az cıkıyor musterılere muzık acamıyorum sence nasıl cozum bulurum ?

kulaklık sesi orjinal bırakıldı am sen ekolayzır ayarları bozmusan *#7780# yapsan orjinal ayarlarına döner şuan kulanıyorum sorun yok

- - - Eklendi - - -

guncelleme gelcekmi

cihazda göncelemeyi öneriyorum cünkü yazılımda yapılan deyişikler sistem orjinale aynı görüyor ve silmiyor

hilal52

Üye
klasörler bayağı karışık nasıl yklicez anlatırmısın

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
    Konu Sahibi
nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
    Konu Sahibi
PremiumWork