C6-01 Dead Phone ve Flash resimli anlatım Rm-718 üzerinden anlatılmıştır

Sponsorlu Bağlantılar

yeauw

yeauw

Üye
arkadaşım Allah razı olsun buzamana kadar bekledim :D belleye 7 gün kaldı flaşladım bende böle biriyim ama iyi oldu sağol :)))

salihk

salihk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim :D hayırlı olsun nedıyelım sabreden derviş muradına ermeden :D arkadaşlar 1 adet resim daha ekledim

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
rica ederim :D hayırlı olsun nedıyelım sabreden derviş muradına ermeden :D arkadaşlar 1 adet resim daha ekledim

bu resim iyi olmuş flashlarken kendim halletmiştim burayı konuda bulamayınca ;)

salihk

salihk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet o resmi eklemeyi unutmuşum :D flashlama işlemlemi yapacak Birine önermiştim sayfayı.
kontroll ederken farkettim bende :D eksikliği tam 29 gün :D öylece kalmış valla son ekledıgım resım 1.2.2012 ilk resimler ise 3.1.2012 tarıhınde sıteye upload etmışım :d:

manyaqqq

Üye
kolay gelsin arkadaslar Waiting for communication response ı gecemıyroum yardımcı olun lutfen

salihk

salihk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
normal flash işlemi yapmaya çalışıyorsun? yoksa dead usb yöntemindemi alıyorsun bu sorunu sen ?

----------Eklendi @ 01:39:58 ---------- Yazıldı @ 00:53:17 ----------

kolay gelsin arkadaslar Waiting for communication response ı gecemıyroum yardımcı olun lutfen
bilgilendirme telefon Dead usb yontemıyle acıldı

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
paylaşım süper olmuş tam üst konu olacak bir konu artı olarak c6-01 için belleden annaya dönmeyide anlatırsan süper olur

xploods

Üye
Dostum RM -718 seçtiğimizde yanındaki kutundan hangi sürümü seçeceğiz.

rewa

rewa

Üye
Dostum RM -718 seçtiğimizde yanındaki kutundan hangi sürümü seçeceğiz.
telefonun hangı renk ise onu seçiceksin örnegin turkey_black veya euro2_bronze ben turkey_black yukledım no problem..

yabanibjk

Üye
telefonun hangı renk ise onu seçiceksin örnegin turkey_black veya euro2_bronze ben turkey_black yukledım no problem..[/QUOTE

öncelikle anlatım için teşekkürler. ama ben noktası noktasına yapmama rağmen Refurbishe bastığım zaman getting files is not found ....vs RM-718_025.007_79.92_prd.core bu dosyayı istiyor. 3 kez indirdim acaba sorunlu mu indi diye ama yineaynı hata. ne yapabilirim. 25.7 indiriyorum. 1 de bu kilit kodunu da sıfırlar mı? telefonu dün aldım elekttroworldden ama kutu da kalmadığı için teşhirdekini aldım kutulu fiyatına :( 579 tl kilit kodu değiştirilmiş . buişlemi sadece bununiçin yapmaya uğraşıyorum işe yarar mı ?

murat_58

Üye
selam arkadaşlar ben c601 tl flaş ile belle atmak istiyorum bu phoenix service ile atabilirmiyim teşekkürler

rewa

rewa

Üye
telefonun hangı renk ise onu seçiceksin örnegin turkey_black veya euro2_bronze ben turkey_black yukledım no problem..[/QUOTE

öncelikle anlatım için teşekkürler. ama ben noktası noktasına yapmama rağmen Refurbishe bastığım zaman getting files is not found ....vs RM-718_025.007_79.92_prd.core bu dosyayı istiyor. 3 kez indirdim acaba sorunlu mu indi diye ama yineaynı hata. ne yapabilirim. 25.7 indiriyorum. 1 de bu kilit kodunu da sıfırlar mı? telefonu dün aldım elekttroworldden ama kutu da kalmadığı için teşhirdekini aldım kutulu fiyatına :( 579 tl kilit kodu değiştirilmiş . buişlemi sadece bununiçin yapmaya uğraşıyorum işe yarar mı ?

özelden msj at beraber yapalım kardesım..

salihk

salihk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Rica ederim Kilit kodu herşeyin sıfırlanır telefon ilk aldıgımızdaki gibi olur öncelikle yapmadıgın birşey var Onu düzeltmeden sorunu çözemiyeceksin Gerekli dosyalar bulunamamış Navfirm den c6,01 için 111.30.609 dosyalarını bulup indirin indirdiğiniz dosyları bılgısayarınızda C:/program files/nokia/Phoenix/products/Rm-718 içine atıyoruz yanlız ilk defa Kuruyorsanız Phoenix programını Products Klasörünün içinde Rm-718 adlı Klasör yoktur bunu Kendimiz Oluşturuyoruz ve navfirmde 111.30.609 c6.01 belle dosyalarını Rm-718 içine atıyoruz resimli anlatımımdaki adımları takip edin kolay gelsin yanlız resimdeki anlatım 25.07 anna için anlatılmıstı ama bellede Bu işlemlerle Flash atılıyor.

keys1903

keys1903

Üye
mukemmel anlatım on numura

salihk

salihk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
selam arkadaşlar ben c601 tl flaş ile belle atmak istiyorum bu phoenix service ile atabilirmiyim teşekkürler
evet phoenix yazılımıyla flash atabilirsiniz navfırmden c6.01 belle 111.30.609 dosyalarını indirin resimli anlatımdaki işlemleri yapın Kolay gelsın

----------Eklendi @ 20:07:42 ---------- Yazıldı @ 20:05:26 ----------

mukemmel anlatım on numura
eyvallah usta :)

alibyr1

Üye
Bu navifrm de bazı dosyalar hazır işaretli geliyor bazıları işaretsiz. Sadece işaretli olanları mı indireceğiz.

salihk

salihk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu navifrm de bazı dosyalar hazır işaretli geliyor bazıları işaretsiz. Sadece işaretli olanları mı indireceğiz.
evet oldugu gibi download yapın

----------Eklendi @ 21:04:41 ---------- Yazıldı @ 20:12:39 ----------

C6.01 Rm-718 için Navfirmden belle Nasıl indirilir. yeni resim eklendi.

Silence45

Üye
Annaya nasıl dönebilirim teşekkürler.

yabanibjk

Üye
kilit kodu için mağazaya gittim teknik servisteki eleman değiştirmiş karıştıralamasın diye halloldu yani. c6 01 için basit bi kullanma anlatımı falan yok mu? klasik eski telefondan sonra çok zor geldi bana. anna mı bella mı kullanıyom ? menüye girince 4 sayfalık ıvır var. klasör açtım ama gereksizleri içine taşıyamıyom. suite den cihaz bilgileri deyince yazılım 111.30.639 güncel cihaz hafızası 326/504 MB boş diyor normalmi. bilgisayarımdan nokia c6 01 e girinde hafıza kartı ve phone memory gözüküyor. ama phone memory 0/503 MB TOPLAM yazıyor. ama içindekileri bilgisayara kopylayınca (yedek diye) 5,34 oluyor normal mi? kısacası bi pratik bilgiler gibi bi anlatım lazım...sabahtan beri okuyorum hikaye gibi bişi anlamıyom. ayrıca menüden bi kaç yere girip çıkıyorum ama arada bi geri tıklayamıyorum yaklaşık 3-8 saniye kadar donma yapıyor sanki normalmi? bir de dün gece bir aramagelmiş ama farketmeyince kapatmış arkadaş. veona sizi sonra arayacağım diye benden mesaj gitmiş. bu nedir nasıl iptal olur paralımıdır?

Üst Alt