C6-01 Belle'den Anlayan Arkadaşlar Bakabilirmi Küçük Bir Sorunum Var...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vahcet12

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 Belle'den Anlayan Arkadaşlar Bakabilirmi Küçük Bir Sorunum Var...
Arkadaşlar Öncelikle Merhaba...

Küçük bir sorunum var ama çok canımı sıkımaya başladı hatta telefondan soğudum diyebilirim. C6-01 i alalı yaklaşık 1 sene oldu böyle bir sorunum yoktu taa ki 2 hafta öncesine kadar, 2 haftadır aramadığım yer kalmadı ama bulamadım. Telefonumun duvar kağıdını değiştireceğim lakin galeriden fotoğraf seçip seçenekler dediğimde 'DUVAR KAĞIDI OLARAK AYARLA' seçim i çıkmıyor, önceden çıkardı. Hiç fotoğrafa girmeden fotoğrafın üzerine basılı tutuyorum gene çıkmıyor. Direk ana ekrandan seçenekler duvar kağıdını değiştir dediğimde -varsayılan, görüntü- çıkıyor. Görüntüyü seçiyorum galeriyi açıyor, fotoğrafı seçtiğimde kafasına göre koyuyor fotoğrafı. Mesela bir arkadaşımla fotoğrafım var sadece kendimi koymak istiyorum tam ikimizin ortasını alıyor, baş kısımlarımız çıkmıyor. Menü > Dosyalardan bulup koymak istiyorum fotoğrafı gene olmuyor. Doğal olarak insanda tema duvar kağıtlarından sıkılıyor ve fotoğraf koymak istiyor buda mümkün olmayınca can sıkıcı bir durum ortaya çıkıyor.

Şunuda belirteyim 2 hafta önce hard format atmak zorunda kaldım ve telefonumda ki herşey gitti Nokia Mağazada dahil. Telefon hafızasında yaklaşık 500mb civarında bir boş yer açıldı...

Af buyurun sorun küçük ama anlatması zor olduğu için biraz uzun bir konu oldu ve konuyu nereye açacağımı bilemedim eğer yanlış bir yerdeyse mod arkadaşlardan ricam doğru yere taşıyalım konuyu. Şimdiden çok teşekkürler
:maxicep: ailesi :)

ANIL

ANIL

Admin
Sorunuzun cevabı basit :)

Hard format attığınız için orayı kullanamıyorsunuz :) Tekrar yazılımı yüklerseniz eski haline gelecektir :oke:

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Yazılım güncelleme simgesi var menüde mağaza falan gelicektir heralde duvar kağıdı da düzelir :)

_OgUz

Üye
yazilimi guncelle duzelir

vahcet12

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler MAXİCEP ailesi 1 sorum daha olucak :)
Bunu sağlayan program hangisi biliyormusunuz? Yani sadece onu yüklesem. Çünkü telefon hafızası baya boş ve aşırı rahat kullanıyorum yazılım yüklersem 200 mb falan düşcek :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
düşmez arkadaşım varolan yazılımın üzerine yazar güncellemeyi flash atarsan zaten cıhazı sıfırlar yeniden yazılımı tele gömer sorun olmaz yani

Kayahan14

Kayahan14

Üye
200 mb nerene yetiyor kardeş 16 gb bani tam karşılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...