c6-01 belle güncellemesi sonrası kamera netliği düştü.acil yardım lütfen!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ultranova

ultranova

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 belle güncellemesi sonrası kamera netliği düştü.acil yardım lütfen!
arkadaşlar merhaba.c6-01'imi belle'ye yükselttikten sonra yakın çekimlerde kamera netliği oldukça farkedilir bir derecede düştü.ayrıca haritalarda artık konumumu bulamıyor.acil yardım lazım.çözemezsem satıcam teli:) şimdiden teşekkürler..

benighted

benighted

Üye
refreshe yukselttin mi konum bulma sorunun cozulecektir.kamera icin birsey diyemem

Kayahan14

Kayahan14

Üye
sat gitsin :D

ANIL

ANIL

Admin
:hmmm

Refresh sürümünü yükledin değil mi? Bir sorun olmaması gerekir. İstersen cfw yükle kamera iyileştirme modları vardır ve telefon daha rahat çalışır. Buradan C6-01 için bakabilirsin. S^3 CFW - Modifiye FW Bölümü

ultranova

ultranova

Üye
    Konu Sahibi
refresh sürümünü nasıl yükleyebilirim? Şu an telden giriyorum.pc yok maalesef.o da pert durumda.direk telden yapmam mümkün mü? Ayrıca bilgi için teşekkür ederim..

karansa

karansa

Üye
Kamera ayarlarini bir kontrol et istersen, yada fabrika ayarlarina don yada format at, mutlaka dzelir :)

benighted

benighted

Üye
telden refreshe gecebilirsin ama bence yedegini al sonra soft format at daha sonra yazilim guncellemeden refresh yazan guncellemeyi yukle on numara olur.ama cfw yuklersen onlardan daha iyi performans alir daha iyi goruntuye kavusursun.arkadaslar gerekli linkleri vermisler

MaxipmaN

Üye
Flash at yoksa işin sonu satış

semihtan

semihtan

Üye
bence acilen bi pc ayarla ve komple yazilim yukle isin garanti olsun

ultranova

ultranova

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar tekrar merhaba.bende zaten belle refresh son sürüm yüklüymüş.Bende soft format attım.gps düzeldi,artık konum bulabiliyor.Ama kamera ile ilgili sıkıntı halen devam ediyor.uzak çekimler gayet güzel.ancak yakın çekimler halen berbat durumda...kamera için başka önerisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.ayrıca cevap veren arkadaşlarada teşekkür ederim.:tşk:

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
çok yakın çekimlerde zaten net çıkmıyor autofokus olmadıgından

ultranova

ultranova

Üye
    Konu Sahibi
anna kullanırken çok daha netti.şimdi ise yakın çekim 0.8 mp ile eşdeğer diyebilirim :angry: nasıl düzeltebiliriz,başka fikri olan var mı arkadaşlar?

ALBAY PARS

ALBAY PARS

Üye
büyük İhtimal Yazılım Güncellemesini Telefonun Operatör İnternetinden Yada wifi üzerinden Yaptın Ondan Dolayı Böyle Bir Hata alıyorsun. Yazılımı En iyisi pc suite Kullanarak yap... at Gitsin Sat gitsin Diyenlerede Kulak asma... Garantiye Gönder Ücretsiz Son Yazılım versiyonunu yüklerler... Telefon Servise Ulaştıktan 6 Saat Sonra Telefonunu Tekrar Teslim ediyorlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...