c6-01 belle güncelleme hatası

Sponsorlu Bağlantılar

kngrlr

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 belle güncelleme hatası
merhaba arkadaşlar. daha önce iphone ve z3 kullanıcısı olduğum için symbian hakkında fazla bir bilgim yok. aslında normalde bunu halletmek ıcın fazla bır bılgıye de gerek yok ama şöyle bir sorun oluşuyor güncelleme yaparken; ovi suite ile güncellerken 3. aşamada(yükleme) kalan süre 10 dk. yazıyor telefon kapanıyor ve sürekli yeni aygıt bulmuş gibi windows(7) uyarı sesi veriyor. 2-3 saniye ara ile . yani sanki kablosunu çıkarıp yenıden takıyormuşum gibi uyarı sesi veriyor bilgisayar. fakat kablo sağlam müzik video atmak ısteyince bağlantı sorunu yaşanmıyor(farklı kablo denendi). güncelleme işine girince sürekli kopma hatası alıyorum zaten bir süre sonra telefon açılıyor, güncelleme sırasında hata oluştu diye ovi suite hata veriyor şunları şunları yapın devam edin diyor uyguluyorum yine olmuyor. telefon üzerinden wifi ile de güncelleme yapamıyorum yeni güncelleme bulunamadı diyor. ama suite e bağlayınca yeni güncelleme var diyor. yardımcı olursanız sevinirim. çok araştırdım ama çoğu link ölü fazla bir bilgiye ulaşamadım

ersncak42

Üye
yazılım güncellerken usb yi çıkarıp takma sesi gelie zaten o normal nokia software update programını yükle onunla güncellemeyi dene

kngrlr

Üye
    Konu Sahibi
yazılım güncellerken usb yi çıkarıp takma sesi gelie zaten o normal nokia software update programını yükle onunla güncellemeyi dene
şuan senın dediğinle deniyorum. o sadece bir kaç yazılımın güncellemesini yapıyor. bir de anna için 1-2 güncelleme paketi varmış onu indiriyor şuan iki sinin toplamı 10 mb bile değil ben belle kurmak istiyorum.
o programın ekran görüntüsü burda . nokia suite ile yapın diyor orda yapınca da dediğim sıkıntılar çıkıyor

ersncak42

Üye
nokia suite destek kesildi zaten en garanti yöntem flash atmaktır forumda var flash atmak ofw atmak diye orda anlatınlara göre yap

kngrlr

Üye
    Konu Sahibi
nokia suite destek kesildi zaten en garanti yöntem flash atmaktır forumda var flash atmak ofw atmak diye orda anlatınlara göre yap
çoğu link olmuş programları bulamıyorum o da biraz sıkıntı. Neyse yine de ilgilendiğin için teşekkür ederim

kngrlr

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 Dead Phone ve Flash resimli anlatım Rm-718 üzerinden anlatılmıştır - MaxiCep burdaki konuda anlatılmış navifirmide yükle demiş ama sen yükleme navifirmi
bu konudan da telefonunun rengine uygun dosyaları indir

C6-01 RM-718 Belle Refresh Orijinal Fw Dosyaları Direk İndir... - MaxiCep
nokia'nın kendı yazılımları ile bir sonuca varamadım yine fakat farklı bir bilgisayardan denedim phoenix ile oldu. belle refresh yüklendi. teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: ersncak42

Üst Alt