C6-01 bazen dokunmatigin alt kısmı (menü , geri vb. olan kısım) çalışmiyor bazen çalışıyor

Sponsorlu Bağlantılar

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 bazen dokunmatigin alt kısmı (menü , geri vb. olan kısım) çalışmiyor bazen çalışıyor
Cihazı uzun süredir kullanıyorum ekrana herhangi bi sıvı temasin da bulunulmadı lütfen bilgisi olan veya Aynı olayı yaşayan arkadaşlarin yardımcı olmalarını bekliyorum { Symbian Belle Refresh Yazılım : 111.040.1511 }

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Yazılımın en güncel sürümünü yükleyin ilk. Ayrıca düşmeden de kaynaklı olabilir sorun.

• Beğen
Tepkiler: wegas23
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Her hangi bi düşme olmadı bi de bildiğim kadar en son sürümü yüklü

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Donanımsal bir hata olabilir yani dururken de sorun yaratabilir.

• Beğen
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
ekranı karbonat ile su karışımı ile hafiften sildim sonra pudra ile su karışımı ile sildim { Aslında amacım ekranda ki ufak çizikleri kapatmaktı } o işlemlerden sonra ekran toparlandı suanlık bi sıkıntı yok ama dokunmatik de sorun olmuş olabilir mi acaba

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Panelde de bir sıkıntı olabilir.

• Beğen
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
acaba telefon ısındığın dan dolayı da olabilir mi bu sistem , batarya ısısını kontrol edebileceğim bi program var mi

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
ekranı karbonat ile su karışımı ile hafiften sildim sonra pudra ile su karışımı ile sildim { Aslında amacım ekranda ki ufak çizikleri kapatmaktı } o işlemlerden sonra ekran toparlandı suanlık bi sıkıntı yok ama dokunmatik de sorun olmuş olabilir mi acaba
ekran çizildiğinde bu gibi sorunlar olabiliyor benim eski c6da da olmuştu geçen yıl kardeşim şikayet edip uruyordu yazın düşürdü telefonu komple gitti cam değiştirdik sıkıntı kalmadı
dışpanel çizildiğinde dokunmatik sıkıntısı olabiliyor

• Beğen
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
o zaman mecbur diş paneli ( dokunmatigi ) değişecem cevabınız için çok teşekkür ederim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bazen Çalişiyor Bazen Çalişmiyorsa Yazılımsal Gibi Dead Flash Attınmmı Denedinmi?

• Beğen
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
evet format attım ama flaşh atmadım daha pek sistemsel olduğunu sanmıyorum ama çünkü format attıktan sonra telefonu yine masanın üstüne koydum ekran kilitli iken menu tuşuna bastım ekrana dokunmadigim halde kilit aç butonuna kendiliğinden tıkladı bilmiyorum flaş da atsam aynısı olur diye düşünüyorum sizce

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
evet format attım ama flaşh atmadım daha pek sistemsel olduğunu sanmıyorum ama çünkü format attıktan sonra telefonu yine masanın üstüne koydum ekran kilitli iken menu tuşuna bastım ekrana dokunmadigim halde kilit aç butonuna kendiliğinden tıkladı bilmiyorum flaş da atsam aynısı olur diye düşünüyorum sizce
Ben Olsam Atar Son Noktayı Koyardım.Hiçbir Uygulama Yükleme Öyle Dene Telefon Boşken Yine Aynı Yaparsa Dokunmatiği Değiştirirsin Ekranıda Güzelce Bir Sil Normal Peçeteyi Islatıp Ekrana Sür Ortalarına Sonra Kurusu İle Güzelce Sil Belki Düzelir

• Beğen
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
silme konusunda baya sildım pudra ile karbonat ile sildım bi süre yine iyidi önce ye göre sonra geri kötü olmaya başlıyor format attıktan sonra zaten hatsiz , hafıza kartsiz bosta çalıştırıyorum bazen dediğim gibi kilit aç butonu kendiliğinden tiklıyor bu aksam direk flaşh atıp bi de öyle deneyecem tavsiye ettiğiniz bi cfw varsa lütfen link koyun

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
silme konusunda baya sildım pudra ile karbonat ile sildım bi süre yine iyidi önce ye göre sonra geri kötü olmaya başlıyor format attıktan sonra zaten hatsiz , hafıza kartsiz bosta çalıştırıyorum bazen dediğim gibi kilit aç butonu kendiliğinden tiklıyor bu aksam direk flaşh atıp bi de öyle deneyecem tavsiye ettiğiniz bi cfw varsa lütfen link koyun
OFW İle Dene Olmazsa Evolsu Dene Ama Faydası Olurmu Bilmyorum

• Beğen
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
en son ki flaşhi firmware programı ile yaptım acaba cfw mıydı attığım rica etsem ofw linkıni koyar misiniz

Son düzenleme:
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
en son ki flaşhi firmware programı ile yaptım acaba cfw mıydı attığım rica etsem ofw linkıni koyar misiniz
Bu Sanırım Sürüm No Kaç 1511 İse Buradakilerin Hepsini İndirip Dene Tekrar Buradada Dead Flashı Nasıl Atacağin Var
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Bu Sanırım Sürüm No Kaç 1511 İse Buradakilerin Hepsini İndirip Dene Tekrar Buradada Dead Flashı Nasıl Atacağin Var
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
?

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
flaşh atmayı zaten biliyorum ama bana sadece OFW lazım galiba benim attığım CFW dı cihazım da turkey silver (059C260) verdiğin sitede ki de galiba OFW

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
flaşh atmayı zaten biliyorum ama bana sadece OFW lazım galiba benim attığım CFW dı cihazım da turkey silver (059C260) verdiğin sitede ki de galiba OFW
Eğer SÜrüm Nosu Aynı İse Turkey Olanlardan Birini İndirip Atabilirsin Sorun Olmaz Renkler Önemli Dğeil O Kadar

Üst Alt