c6-01 batarya göstergesi yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 batarya göstergesi yardım
arkadaşlar widget olarak kullanabileceğm guzel bi batarya gösterge linki varsa rica ediyorum.

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
    Konu Sahibi
[yüklenemedi hatası

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
    Konu Sahibi
teşekkur edrim bu başarılı

MaxipmaN

Üye
qoo şarj yer onu sölim

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
qoo şarj yer onu sölim

hepsi yer en güzeli böyle programlar kullanmamak çünkü arka planda çalışır.

Eğerki herkes gibi extra butons kullanıyorsanız ordaki batarya göstergesine bakın batery infoyla aynı çalışıyor gibi 0 olduktan sonra 2 - 3 kere batarya zayıf dedimi kapanıyor ben ne zaman kapanacağını tam anlıyorum mesela :)

MaxipmaN

Üye

hepsi yer en güzeli böyle programlar kullanmamak çünkü arka planda çalışır.

Eğerki herkes gibi extra butons kullanıyorsanız ordaki batarya göstergesine bakın batery infoyla aynı çalışıyor gibi 0 olduktan sonra 2 - 3 kere batarya zayıf dedimi kapanıyor ben ne zaman kapanacağını tam anlıyorum mesela :)

lantersoft 1.04 kullanıyorum diğeri berbat açılışte kalıyo öyle telefon battery info zaten bayağı yanlış gösteriyor

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
lantersoft 1.04 kullanıyorum diğeri berbat açılışte kalıyo öyle telefon battery info zaten bayağı yanlış gösteriyor

bende lantersoft 1.04 kullanıyordum 4'lü buton gayet güzeldi tepkimesi daha güzeldi ama şimdi diğerini 1.06 kullanıyorum çünkü refreshte favori uygulamalar widgeti ayarlanmıyor kısayollarlada ekranı doldurmak istemiyorum mecbur bunu kullanıyorum yoksa lantersoft daha iyi bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...