c5-03 YARDIM ACİL !!!!

Sponsorlu Bağlantılar

exeli258

exeli258

Üye
    Konu Sahibi
c5-03 YARDIM ACİL !!!!
Arkadaslar Telefonumu dun aksam wc ye dusurdum cıkardım temızledım ve pirinçin içine attım ne yapmalıyım ????

sena5135

sena5135

Üye
kurumuştur herhalde bikaç saat içinde çkar ve aç eğer açılmıyosa zaten suyu yemiştir

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
kardeş yanlış yapmışsın sakın bataryayı takıp açayım deme eger telefon suya düştüyse kötü kokmuyosa :D 3 gün bataryayı takmadan pirinçte beklet yok pis kokuyorsa :D (anladın sen onu) :D suyla temizle pirince at 3 gün beklet

exeli258

exeli258

Üye
    Konu Sahibi
kardeş yanlış yapmışsın sakın bataryayı takıp açayım deme eger telefon suya düştüyse kötü kokmuyosa :D 3 gün bataryayı takmadan pirinçte beklet yok pis kokuyorsa :D (anladın sen onu) :D suyla temizle pirince at 3 gün beklet
oke aga sağolasın gitmistir buyuk ıhtımalle yaptık o hatayı babam acmayı denemıs
oke aga sağolasın gitmistir buyuk ıhtımalle yaptık o hatayı babam acmayı denemısoke aga sağolasın gitmistir buyuk ıhtımalle yaptık o hatayı babam acmayı denemıs

Üst Alt