C5-03 Galerideki fotoğraflar


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grkem37

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar c5-03 te attığım her fotoğraf galeride gözüküyor buna çare bulabilir miyiz? bilginiz var mı?

xplore denedim fakat hep sertifika problemi veriyor.

teşekkürler
 

mehmet34tm

Üye
others yani diğer klasörünün içinde contacts yani rehber klasörü var. O klasörün içine atarsan fotoğrafları galeride gözükmezler.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt