C5-03 e ToonWarz ı (polarbit) Yükledim ! !

Sponsorlu Bağlantılar

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
ewet buldum. nasıl yuklemeye değermı?

kral_can

Üye
ayndn hawx calismadı.aspahalt3, aspahalt2 yükledm oyuna tiklıyom acılmıyo.polarbit oyunlar da yukledm acilmıyor icınde gameapi olmasına ragmen.söyle adam akıllı calısan hd oyun yada sensörle oynanan yarıs oyunu yok mu kardeş yaw c5-03 için???

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Edge iTunes'ta çok beğenilmiş ve s60 v5'lere geçirilmiş sensörlü bir bulmaca oyunudur :) Maxicepte bulabilirsiniz ;)

----------Eklendi @ 13:22:58 ---------- Yazıldı @ 13:21:23 ----------

Asphalt 4 HD çalışır, Asphalt 3 HD çalışır, Asphalt 5 Symbian^3 oyunudur, Sims 3 HD Ram'ini 70 MB yaparsan açabilirsin belki :evet: Daha bir sürü HD oyun var ;)

İiimiş OyuN... :oke:

----------Eklendi @ 17:08:51 ---------- Yazıldı @ 17:06:27 ----------

ayndn hawx calismadı.aspahalt3, aspahalt2 yükledm oyuna tiklıyom acılmıyo.polarbit oyunlar da yukledm acilmıyor icınde gameapi olmasına ragmen.söyle adam akıllı calısan hd oyun yada sensörle oynanan yarıs oyunu yok mu kardeş yaw c5-03 için???

Asphalt 4 HD Var Onu YükLe Çalışır... :oke:

onur871

Üye
arkadaşlar bendede aynı sorun bende yükledim polarbit thunder araba yarışı ama açılmıyor tel modelim c5-03 bende bide videolarda da donma var nedeni ne olabilir

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bendede aynı sorun bende yükledim polarbit thunder araba yarışı ama açılmıyor tel modelim c5-03 bende bide videolarda da donma var nedeni ne olabilir
dostum polarbıt oyunlarını c5-03zaten açmıyor. yanı sorun sende değil. video derken youtube dekı falanmı yoksa tele attıın videomu.?:allalla:

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye

C5-03 Te Açılmıyor Polarbit Oyunları. Eğer Telefona Attığın Videoları Diyosan Bilgisayara Format Factory Yükle, Programı Aç Videolar Bölümünde Tümünü Mobile Aygıtı Seç Orda Nokia Yı Seç Daha Sonra Nokia MP4 480x360 MPEG4 ü Seç Tamam De Videonu Çevir. 640x360 Seçince Videolar Donuyor... :oke:

kral_can

Üye
çalısmıyo birader aspahalt 2,3 oyuna tıklıyom açılmıyor edge dedgn oyunda yaramaz.aspahalt 4 calisıyo oda kasıyor hafften istenen zevki vermiyo yani. bu c5-03 te ne çalısıyo ya yokmu şöyle sensörlü iyi oyun hd olsun yarıs olsun yok mu vakit harcamaya degcek bi oyun okadar oyun indırıym hepsı foos. Offf

• Beğen
Tepkiler: ahmetc503
'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
çalısmıyo birader aspahalt 2,3 oyuna tıklıyom açılmıyor edge dedgn oyunda yaramaz.aspahalt 4 calisıyo oda kasıyor hafften istenen zevki vermiyo yani. bu c5-03 te ne çalısıyo ya yokmu şöyle sensörlü iyi oyun hd olsun yarıs olsun yok mu vakit harcamaya degcek bi oyun okadar oyun indırıym hepsı foos. Offf
dostum bak benı dınle. iyi araba yarışı futbol oyunu falan yok. yuklemek gerekenler şunlar.
doodle jump
angry birds
greeenfarm(tavsıye ++ ıyı zaman geçırıyor)
marblemaze
ovıden needforspeed hot pursuıtı ındır ıdare eder.
stratejı oynuosan age of empires III.
3dbrickbreak2
prens of persıa sans of tıme(everstın tukçelestrdıını yukle var forumda)
farm frenzy(fullunu yukle tavsıye buda)
guns and glory. bunları yukle. :oke:

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye

dostum bak benı dınle. iyi araba yarışı futbol oyunu falan yok. yuklemek gerekenler şunlar.
doodle jump
angry birds
greeenfarm(tavsıye ++ ıyı zaman geçırıyor)
marblemaze
ovıden needforspeed hot pursuıtı ındır ıdare eder.
stratejı oynuosan age of empires III.
3dbrickbreak2
prens of persıa sans of tıme(everstın tukçelestrdıını yukle var forumda)
farm frenzy(fullunu yukle tavsıye buda)
guns and glory. bunları yukle. :oke:

Doodlu Jump, Angry Birds, Green Farm ve Asphalt 4 HD BuNLaR Benim Oyunum Arada Sıkılınca Yükleyip Oynayıp Geri Silerim... :d: :d: :d:

kral_can

Üye
tmm eyw denıcem.polarbit oyunları c5-03te çalıstırmanın hic bi yolu yokmudur?

kral_can

Üye
bide ben bu c5-03te güncelleme gelince güncellemeyi başlat diyorum baslatmıyo sen nasıl yapysun?

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2381601
'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
bide ben bu c5-03te güncelleme gelince güncellemeyi başlat diyorum baslatmıyo sen nasıl yapysun?
ben hiç guncellemedım. internet gerekır onun ıçın bı wırelese ağına bağlandığında dene.bende de gelıyor ama bnde mewcut olan guncelleme neden gelıyor ıbılmıorm ama guncellemıorm.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye

ben hiç guncellemedım. internet gerekır onun ıçın bı wırelese ağına bağlandığında dene.bende de gelıyor ama bnde mewcut olan guncelleme neden gelıyor ıbılmıorm ama guncellemıorm.

Ekrana Güncelleme Var Diye Bi Şey Çıkıyosa O İnternet Radio Programı Bırakın Güncellesin Güzel Program... :)

kral_can

Üye
hd oyun varmı c5 03 için?

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
hawx ile asphalt 5 i denedim calismadi digerlerini denemedim ama vardir elbet 2,3 tane en kisa zamanda deneyecem...

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
nokia int radyo bnde yuklu gerek yok.

asphalt 4hd var dostum.