C5-03 e ToonWarz ı (polarbit) Yükledim ! !

Sponsorlu Bağlantılar

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Yazilim güncelleme bölümüne gelince orda bi tane var diyo ama pc ile güncelle seçeneği var onu da deneyim dedim güncelleme dosyası 140 Mb Çok fazlaydı güncelleyemedim...

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
nassi laa. telin okdar hafizasi yokki?:allalla:

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Valla Bilmiom Ovi Suite iLe GünceLLeMe Yapacakken 140 MB Gösterdi...

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
Tuhaf:allalla:

Del Rey

Del Rey

Üye
Nfs hot pursuit. Hızlı üç boyutlu ve ramden çok az eksiltiyor.

watercity

watercity

Üye
Motorola yeni telefon tüm özellikler:
4 Çekirdek (4 GHz İşlemci)
1.5 GB Ram
4.3" ekran
qHD çözünürlük ekran (540 x 980 çözünürlük)
32 GB Dahili depolama hafızası

Benim bilgisayardan iyi valla :d:

----------Eklendi @ 20:25:03 ---------- Yazıldı @ 20:24:26 ----------

Adı da Motorola Bullet olacakmış...

----------Eklendi @ 20:25:19 ---------- Yazıldı @ 20:25:03 ----------

----------Eklendi @ 20:26:56 ---------- Yazıldı @ 20:25:19 ----------

Diğer özellikler:

Kamerası 12 Megapixel
Android 2.3 Teknoloji
PlayStation oyunlarını sorunsuz çalıştırabilme
NVidia Technology Tegra 3'ye sahip... :aha:

----------Eklendi @ 20:27:58 ---------- Yazıldı @ 20:26:56 ----------

Yok, adı Jetmiş düzeltelim :d:

yuhh oha çüş bunlar nasıl özellikler cezası nolur acaba bunun :)

kral_can

Üye
fiyatı kaç bunun yaw kaç milyar?başka güzel oyun var mı ya güzelmis nfs hot.

feyloz

Üye

bi sayarmısın dostum neler varmış?

5800 çok fazla sattığı için hala sistemi geliştiriliyor. yeni güncelleştirmeler çıkıyor. kamerası daha iyi. fokus falan var. videosu daha iyi 30 fps c5-03 15 fps. 5800da ışık yakınlık hareket sensörleri var. c5-03 sadece hareket sensörü var. 5800 biraz daha büyük ve şarjı daha az gidiyor. c5-03te kronik çatlama sorunu var. bence onu alana kadar 5800ın yeni sürüm telefonları tercih edilmeli.

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
5800 çok fazla sattığı için hala sistemi geliştiriliyor. yeni güncelleştirmeler çıkıyor. kamerası daha iyi. fokus falan var. videosu daha iyi 30 fps c5-03 15 fps. 5800da ışık yakınlık hareket sensörleri var. c5-03 sadece hareket sensörü var. 5800 biraz daha büyük ve şarjı daha az gidiyor. c5-03te kronik çatlama sorunu var. bence onu alana kadar 5800ın yeni sürüm telefonları tercih edilmeli.

suan teldeyim bilgisayara gecince yazcam dostum bekle .sen sdece 58in c5e olan ustunluklerini yazmissin.

Del Rey

Del Rey

Üye

Bir Nokia kataloğunu eline al, Mart-Nisan olsun. Nokia C5-03, üç katalogdur hem kapakta hem içerikte. Nokia 5800 ise katalogdan kaldırıldı. İkincisi Nokia 5800 media özellikleri ağır basan bir telefon; ancak maalesef "eğlence" kısmına pek uygun düşmüyor.

Nokia C5-03 işlemcisi bakımından daha üstün; bu da demek oluyor ki, menüler arası geçiş, sensör, Ovi Mağaza ve Ovi Maps, İnternet, 3D Oyun Hızı gibi özellikler bakımından çok daha iyi. Kasasından bahsetmiyorum bile...

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
Bir Nokia kataloğunu eline al, Mart-Nisan olsun. Nokia C5-03, üç katalogdur hem kapakta hem içerikte. Nokia 5800 ise katalogdan kaldırıldı. İkincisi Nokia 5800 media özellikleri ağır basan bir telefon; ancak maalesef "eğlence" kısmına pek uygun düşmüyor.

Nokia C5-03 işlemcisi bakımından daha üstün; bu da demek oluyor ki, menüler arası geçiş, sensör, Ovi Mağaza ve Ovi Maps, İnternet, 3D Oyun Hızı gibi özellikler bakımından çok daha iyi. Kasasından bahsetmiyorum bile...

Ah bee ben yazacaktım ama neyse feyloz kardeşim umarım cevabını almışssındır.

kral_can

Üye
c5-03 voleyball oyunu yokmudur kardeş tam ekran?

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye

Net Hızınıda Unutmayalım Lütfen... :d:

kral_can

Üye
kardeş iyı dıyon hoş diyonda 3d hızlandırıcı varsa niye tüm hd oyunlar kasıyo c5 03te?

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi

kral_can

Üye
sims3,asphalt4,ferrari gt evulation hd,prens of perfia hd sayim mi daha?

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
Evet Bekliyorum say.

kral_can

Üye
boos monstar hd,real football hd,assan creed hd çalismyo iste saydım noldu?bitek spiderman hd çalirti yukledım yığnla hd lerden...