c5-03 cfw ve overclock hakkında yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

frknklyci

Üye
    Konu Sahibi
c5-03 cfw ve overclock hakkında yardım
arkadaşlar c5-03 kullanıyorum bu cfw denilen olay güncellememi oluyor değilse nedir telefona herhangi bir zararı olurmu? birde bu overclock nasıl oluyor gerçekten telefon hızlanıyormu ve telefona bir zararı olurmu?
yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
cfw denilen olay nokianın çıkan güncellemesinin modifiye edilmiş hali içine bazı modlar eklenip çıkarılıyor. Zararına gelince diyelim attın cfw yi telefon garanti dışına çıkar tekrar ofw (orjinal fw) atarsın garanti kapsamına girer. Yalnız atarken dikkat etmen gerekir.
Overclock biraz fark etmiştim ya artık kullanmıyorum

• Beğen
Tepkiler: frknklyci
Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Cfw garantiden çıkarmaz telefonu diye biliyorum cwf sadece teli biraz canlandırmak için yüklenir işlemci vs. yükselir tel hafızası yükselir Bende c5 kullanıyorum önerim yükle kardeşim Symbian Türkiye siteye gir fertile Ceres var yükle ama biraz sıkıntılı yapabilirsin pc den anlıyosan biraz

• Beğen
Tepkiler: frknklyci
By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Cfw garantiden çıkarmaz telefonu diye biliyorum cwf sadece teli biraz canlandırmak için yüklenir işlemci vs. yükselir tel hafızası yükselir Bende c5 kullanıyorum önerim yükle kardeşim Symbian Türkiye siteye gir fertile Ceres var yükle ama biraz sıkıntılı yapabilirsin pc den anlıyosan biraz

Garantiden Çıkarır

frknklyci

Üye
    Konu Sahibi
biraz farketmiştim derken anlmadım ?

----------Eklendi @ 11:56:22 ---------- Yazıldı @ 11:51:59 ----------

yükleyebilrim heralde ya sıkıntı olmazda bende garantiden çıkar diye duymuştum ama formatlayınca düzeliyor galiba

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Formatlayınca düzelmez nokianın sitesinden orjinal güncelleme yaparsın şüphede kalıyorsan inan bana garantiden çıkarmaz sor yöneticilere 22 mi sürüm 21 mi ? fertile ceres 21 e oluyor yaptıktan sonra KVK yamı götürüceksin V22 ye yükselt götür ama orjinal güncelleme telefona yaramıyor yavaş felan iğrenç oluyor Kvk işi bitince geri fertile ceres yükle kardeşim

----------Eklendi @ 00:01:26 ---------- Yazıldı @ 00:00:23 ----------

Albayım bu sitede duydum çıkarmaz zor değil geri orjinal güncelleme atarsın şüpheye düşerse

frknklyci

Üye
    Konu Sahibi
v22 şuan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt