C5-03 av çıkış yok mu?

• 22 Nisan 2011
  • 3009 Okunma
  • 20 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. c5-03 telime AV çıkış kablosu aldım ama tv ye bağlayınca ;tel ekranı tvde görünmüyor! 5800 da olan bu özellik bu telde yok mu?

Yazan: serdar247
  2. ben hiç duymadım boyle bir ozellık. ama tv out kablosu varsa. tv out zaten vardır. mantıklı yanı:hmmm:d:

3. tv çıkısı yok malesef

4. Özellik lerinde war gösterıyo. Jak ı kulaklık grisıne taktgnda tw ckısı secemegı gelıymu

5. bende taktım fakat telefonda müzik kulaklığı , hat dışarı , müzik stantı seçenekleri var bağlayamadım

6. tv çıkışı var tv de oyun yada internete girince süper büyük ekran

7. Ben de CA-75U kablosuyla bağlamayı denedim ama maalesef TV Çıkışı seçeneği gelmiyor televizyona bağlayınca. Bunun tek çaresi ileride olabilecek uygun bir yazılım güncellemesi midir?

8. C5-03 te av çıkışı yok...

9. Evet yok. Bunun için uygun bir yazılım güncellemesi gerekiyor. Fakat kablo varsa olabilir küçük bir ihtimal.

10. arkadaşımda var c5-03 ama oluyor acaba telefona ek birşeymi eklemiş olabilr

11. tv ara kablosunu aldım denedim olmuyor,tel ekranına gelen seçeneklerde tv out yok

12. Yapacak Bi Şey Yok, NapaLıM Aldık Artık Bi Kere... :(

13. Evet ya hiç yazılım desteği yok C5-03'te. Ama meraklanmayın sayımız gittikçe artıyor beyler :evet: Yakında 5800'cıları da geçeriz dayanırız Nokia'ya :ehe

14. aynen hacıı :D

15. KesinLikLe :evet:

16. Aklıma komik birşey geldi. Nokia, şu Symbiancıları çıkarıcam dediğinden beri adamlar öyle bir çalışmaya başladılar ki şimdi ne desek kabul ederler :d: Symbian Anna bunun bir örneği, demekki isteyince -ve biraz da zorlayınca- oluyormuş :d::d:

17. Ben şahsen My Nokia'dan üye girişi yapıp TV-out için yazılım güncellemesi talebimi lettim mesela. Öyle yani:ok2:

18. ben en çok vodafone 'a kızıyorum.bu telefondan sonra çıkan modelleri bile mobil tv sayfasına aldı.ama hala c5-03 yok !!!!

19. Acaba 5800 olan bi arkadaşımızın telefonuna taksak öyle üye olsak olabilir mi ki, bide mobil tv ye üye olunca cepnetin hızı artıyo diyorlar dogrumu ki ...:hmmm

20. bide yeni guncellemede polarbit oyunlarini duzeltmlerini isteyelim.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 01:05