C5 00 internet bağlantısı sürekli kopuyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cem kartal

Üye
    Konu Sahibi
C5 00 internet bağlantısı sürekli kopuyor
merhaba, C5 00 telefonumla daha önceden çok rahat girdiğim sitelere girerken bağlantı kopuyor telefon ana menüye dönüyor,ne nokia ne vodafone soruna çare bulamadı.format attım,fabrika ayarlarına geri döndürdüm,gizlilik verilerini sildim gene de telefon internetten kopuyor.lütfen yardım edin

erdmerdm

erdmerdm

Üye
telefonun sebekesinde bi sorun olmasin dusurdunmu yere

cem kartal

Üye
    Konu Sahibi
bağlantı ful gösteriyo 3g bazen 3.5g oluyor.telefonu bazen düşürüyorum söküp yapabileceğim bişey varmı basit yollu.şunu da söyleyeyim symbian tv de mesela habertürkü kesilmeden izleyebiliyorum böyle de bişey var

Düke

Üye
aynı sorun bendede var önceden sabaha kadar hiç çıkmadıgım siteye şuan girdigimde sayfa yüklenmeden atıyor. Nedeni bir türlü anlamadım hafıza doluyor desek mumkundegil 50mb boş daha önbellek dolucak kadar internette kalamıyorum bile.

Tek tahminim önceden girdigimiz sitelerin bıraktıgı izler hafızayı doldurmuş olabilecegini düşünüyorum.

cocostar92

Üye
Arkadaşım bendede aynı sorun var ama sorunu kısmen çözdüm gibi tek bir sayfa açtığımda hiç kopmuyor ta ki birden fazla sayfa ya internetten bir şey indirmeye başlamama kadar umarım bir nebzede olsam yardımcı olmuşumdur

cem kartal

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar java/Ecma dizesi ayarını devre dışı yaptım artık bağlantı kopmuyor şimdilik sorun çözüldü gibi

kadikoy

kadikoy

Üye
kopan sitelere opera mini ile rahatça girilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt