c5-00 hack yöntemi ama ingilizce ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deathdevils

Üye
    Konu Sahibi
c5-00 hack yöntemi ama ingilizce ?
Herkese iyi forumlar arkadaşlar,

sitede c5-00'ın nasıl hacklendiği anlatılmış ama ingilizcem pek olmadığı için anlayamadım.. :bilmm Anlayan ve yapabilecek arkadaşların yardımını bekliyorum..

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bu da anlatımı,

mga ka c5 meron ng bagong firmware version 62.1 nung december 10, 2010 lng ata gnwa... Una q agad napansin ung speaker lumakas tsaka ung backlight luminaw ..k here it goes
1)download and install phoenix
2)downloa d c5 firmware using navifirm according to ur product code
save all downloaded fw to c\\\program files\\\nokia\\\phoeni x\\\products\\\rm-645[ br]4)download nokia cooker and edit ur uda file copied from fw files.,u should copy patcher.ldd and patchershadow.ldd to sys\\\bin using nokia cooker...(you must extract rom patcher using siseditor or siscontent to get patcher.ldd and patchershadow.ldd),. save your edited uda file...
5)heres the flashing open phoenix click file manage connection..delete usb..click .close...click file, open product choose rm645..click flashing, firmware update...click 3 dots ang chus product code...click dead phone flashing..click option below refurbish ..delete memory card content...edit uda file and port it to ur edited uda file..click ok then refurbish..follow the instruction gven by phoenix and wait until u done...6)lastly installing rompatcher lite version...you should have a rompatcher lite version which is self sign by your cert and ...then install..and last apply open4ll and instalserver using rompatcher to allow instaling unsigned application..now ur phone is hacked...

deathdevils

Üye
    Konu Sahibi
yok mu anlayan ?

angmar55

angmar55

Üye
Ben benimkini hackledim fw sürümü 062.1 yani en son sürüm yakın zamanda ayrıntılı anlatıcam inşallah, bu aralar giremiyorum sınavlar nedeniyle ne zxaman olur bilemem ama paylaşıcam yakında ayrıntılı bir şekilde telefonunu hackleyemeyen kalmıcak:oke:

fatih_347

Kapalı Hesap
Ben benimkini hackledim fw sürümü 062.1 yani en son sürüm yakın zamanda ayrıntılı anlatıcam inşallah, bu aralar giremiyorum sınavlar nedeniyle ne zxaman olur bilemem ama paylaşıcam yakında ayrıntılı bir şekilde telefonunu hackleyemeyen kalmıcak:oke:
kardeş nolursun enkısa zaman içinde anlat artık sabrım kalmadı yoolunu gözlüyoruz

deathdevils

Üye
    Konu Sahibi
angmar55 bekliyoruz kardeşim..

angmar55

angmar55

Üye
Biraz sabredin hackı kalıcı hack yapmaya çalışıyorum hard format atsanızda hackınız gitmicek şekilde bi yandan hazırlıyorum gerekenleri az daha dayanın :) Konuyu S60v3 sistem modifikasyon bölümünemi açayım burayamı açayım açacağım zaman??

DÜZENLEME:Şu anda n-gage 2.0 için uğraşıyorum çözünürlük sorununu var c5-00'lerde sanırım oynanmıyor.

2.DÜZENLEME:Konuyu Symbian s60v3 destek bölümüne açtım yani şu anda bulunduğumuz bölüm konuyu okuyup flashlamaya başlayabilirsiniz

Direkt konunu linkini verim ben yinede ----> http://www.maxicep.com/symbian-s60v...0-hacked-fw-062-1-resimli-anlatim-496191.html

deathdevils

Üye
    Konu Sahibi
eyw. angmar55 :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...