Büyük Üstad Şener Şen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jason

Üye
    Konu Sahibi
Büyük Üstad Şener Şen
ŞENER ŞEN KONUŞMALARITıklayın:ne bakıyosunuz lanTıklayın:yaktın beni lan, ulan çiçek abbaasTıklayın:kes lan yıkama yağlamayı damat geldiTıklayın:ulan sen benim gibi bi canavarın kardeşine nasıl sulanırsın ulaanTıklayın:way pezevenkTıklayın:dur be kadın, dur be kadın yaaTıklayın:senin neyini kıskaniim lan , ufak deveTıklayın:ağzından en ufak bi laf kaçarsa o dilini çeker, koparır, gene sana yediririm, tamam mı?Tıklayın:allaaa, allaaa, huoop, allaaaaTıklayın:gel lan erkeksenTıklayın:müslüman mahallesi diil mi lan burası, hee?Tıklayın:sana buralarda gözükme demedim mi lan?Tıklayın:yok mu bu mahallenin namusu? ne işi var bu kızın bekar minibüsünde?Tıklayın:vay zibidi vay, benim olduğum yerde sen çay ısmarlayamazsın laenTıklayın:bu hatta ikimizden birisi fazlaTıklayın:niye öptün lan beni? su getirin yüzümü yıkıycamTıklayın:allahın fordçusuTıklayın:nooluyor lan burdaTıklayın:sana erkek yok lan, çık dışarı, çıkTıklayın:anam müneccimmiyim ben, ne biliim be?Tıklayın:ulan abbasın minibüsü, way ulan way, kaptı lan ördeğiTıklayın:hasstir lan, konuşmaTıklayın:konuşma lan zibidiTıklayın:alçak şahsiyetsizTıklayın:araba olsa bari boşa çiziyoruz, ne lan bu ford, biz renocuyuz olm, bu ne?Tıklayın:nerde lan rakım?Tıklayın:benim erkek eli deymemiş kızkardeşime el sürdün, seni görrürrsem yakarım ulanTıklayın:anne, bu kız dışarı çıkarsa.. o kadarTıklayın:dokunma lanTıklayın:ulan gelirsen hayatını söndürrürrüm lan seninTıklayın:ayıp eden sensin laenTıklayın:buralarda görrürrsem ayağını kırrarrım ulan, hayatın söner, tamam mı?Tıklayın:ne diyossun lan sen?Tıklayın:çıkamzsın ulan, wallai seni parçalar, ortandan ikiye ayırırımTıklayın:ne diyosun lan itTıklayın:puştoğullarıTıklayın:bu nedir loo, neye yarııy kiTıklayın:ula ödeyemezsen karini alırım vermem haa, Hı,Hı,HıTıklayın:vallaaa sataram köyü haaaTıklayın:derdin ne namıssizTıklayın:nedir lan bu telaşın, soluun kıçından çıkiyTıklayın:Hı,Hı,Hı,HıTıklayın:kovmirem ulan itoğluitTıklayın:kabız eşşek gibi ne kıvraniysın bişii mi istiysınTıklayın:ulaa ağa pokunun üstüne pohk olur mu laaaaTıklayın:ulan benimle eğleniymisin Tıklayın:de git lon, alıklaşma hadiTıklayın:ula şurda yüzkırkbir yüzkırkiki başsınızTıklayın:kovuldun ula, siktir gitTıklayın:ula kapımda beslediim yetmiymi, bi de karıyi koynunuza ben mi sokiim itoğluTıklayın:lo git de belani bul hadiTıklayın:kim sıçacak içineTıklayın:yani ben şimdi girip sıçacam, soora sen girip benim pokumun üstüne sıçarsan öölemiTıklayın:ulaa kroo, atımı hazırlayınTıklayın:allah belayızı versin Tıklayın:beni de kibar yapacen namıssizTıklayın:terbiyesiz herif!Tıklayın:bu ne laubalilik heee, hülleci, çık dışarıTıklayın:efenim, biz denizciler biraz içeriz de...Tıklayın:senin babanı ben bilirim ben, hiç sevmezdim, seni de sevmem zatenTıklayın:denizciler biraz çapkın olurlar, ama ben onlardan diilimTıklayın:ömrüm denizlerde geçti, bu merete de o yüzden alıştım, mueheheheTıklayın:Melek inanma bööle şeylere, in cin peri , masal masalTıklayın:çok şanslısın ama gene de benimle başa çıkamazsınTıklayın:küçüklüğünü bilirim senin, sümüklünün tekiydin, babanı da sevmezdim zatenTıklayın:ne bağırıp duruyosun lan, sütoğlanTıklayın:evet, evet, tabii, damat, rahat!Tıklayın:sus, seni hiç sevmiyorum, babanı da sevmezdim zaten

kurt bey

kurt bey

Üye
hocam tıklayın demişinde nereyi tıklıyoruz:S

S1FR3K1R1C1

Üye
Jason Karde$ Bunun Alıntı Olduğu Heryerinde ßelli 1. ALıntı Yazmamışsın 2. Tıklayın Yazan Yerlerde Link Yohk 3. Kontrol Edersen İyi Olur..

hidayet

hidayet

Üye
bir sürü tıklayın var ama hepsi boş bari not bıraksaydın

<span style="color:#3333FF">bu numaradan beni tıkla </span>diye

fcinar53

Üye
tık tık tık eeeee hani hala yok

ozzzy

ozzzy

Üye
????

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
bu ne yaf

Salihyet

Salihyet

Üye
Emeğe çelenk göndericem alıntıda yazmyı link&#39;te yazmıyı napıçaz
ama jason&#39;u az çok tanırım hevesi kırılmasın iyidir hoştur olur böle şeyler.

cllgr

cllgr

Üye
tıklamasına tıkladıkda,valla tık yok.

__Midas__

__Midas__

Üye
tıklanacak yer yok bi bulsam tıklayacam...

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
tüh be tıklanmıyo

muraoyak

Üye
arkadaş herhalde bizlen maytap geçiyo

muraoyak

Üye

muraoyak

Üye

Caine

Caine

Üye
abisi kaybolmuşsun. cidden komikmiş bu alıntılar

damadada

Üye
acemilikte sonnokta diye buna denır haaa
yınede düşüncen ıyıbe kardes

Nicolas_Anelka

Üye
bunlar gibisi daha gelmez..

jason

Üye
    Konu Sahibi
bunlar siteden çalınıyordu bir gecede link kırılmış herkese pardon,gecenin 2 sinde yükledim herşey normaldi ama sonra çuvalllamış

CisSe

Üye
arkadaşlar

hepsi var

<=hepsi burda

sitenin aşağı tarafında komik seslerin içinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...