Büyük Fenerbahçemiz...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nicolas_Anelka

Üye
    Konu Sahibi
Büyük Fenerbahçemiz...
<span style="font-family:Comic Sans Ms">Anlaşılan oki epey kişide o kadar çok kuyruk acısı bırakmış.

Onların hepsi bugun kinlerini gelip forumda kusmuşlar.

FB ile ilgili bütün istatistikleri ıvırları zıvırları araştırmışlar bulmuşlar keyifle okuyup foruma taşımışlar.
Bu işin böyle olması gerekliydi. FB avrupada yoluna devam etmemeliydi. Kendi takımları başarısız oldu diye
FB&#39;nin de başarısız olması gerekiyordu. Hazırlanan kınalar boşa gitmemeliydi
Maazallah FB yenerde UEFA&#39;ya kalırsa kinleri içinde kalacak Mart&#39;a kadar bu kinle yaşamak zorunda kalacaklardı.

İstediğiniz oldu.. Kininizi kustunuz. Biraz rahatlamışsınızdır artık.

FB PVS&#39;ye yenildi diye sevineyim mi üzüleyim mi bilmiyorum. Sevinsem daha iyi olacak. FB PSV&#39;ye yenilerek bir çok
kişinin kanser olmasını önledi.

İŞTE FENERBAHÇE bu yüzden büyük. YENSEDE 70 milyon konuşuyor YENİLSEDE 70 Milyon konuşuyor..

TÜM BU TİPLERE RAĞMEN BJK &#39;IN AZ OLAN ŞANSININ BÜYÜMESİNİ ve 2 MAÇIN SONUCUNUN BJK&#39;IN LEHİNE BİTMESİNİ ve BİR ÜST TURA ÇIKMASINI İSTİYORUM.

AVRUPADA&#39;Kİ SON UMUDUMUZ BJK&#39;a BAŞARILAR..................

Mükemmellik Ayrıntılarda Gizlidir </span>

hidayet

hidayet

Üye
beşiktaşa başarılar diliyorum son oynadığı maçta direklerle baya başları dertteydi ama bu sefer üstesinden gelmelerini diliyorum

depresif

Üye
Ya nikolascım sen iyi bi çocuğa benziyorsun valla sırf sen üzülme diye bu defa seni kızdıracak gerçeklerden bahsetmeyeceğim fenerdir.gıcık aldığım bi takımdır komple her yönüyle ama Büyük bir alimin deyişiyle
"ey düşmanım sen benim ifademsin,hızımsın;gündüz geceye muhtaç sende bana lazımsın" sözüyle hareket ederek açıkçası üzüldüm durumunuza ne ise ligde başarılar diliyorum kardeş sizlere

kurt bey

kurt bey

Üye
ya siz değilmiydiniz gs milan maçlarında "i love you milan " yazılı pankartlar açan , siz değilmiydiniz gsnin avpdeki başarılarından sonra hasetinden çatlayan edebiyat yapma anelka kardeş. ne ekersen onu biçersin. bugün şampiyonlar liginde ön eleme oynamadan katılabiliyorsa fb bunuda cimboma borçludur. bunuda bi kenara not edin

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Gs aldığı uefa kupası ile övünsün dursun.Geçmişe mazi derler.Fenerbahçe 4. yıldızı takınca artık bunlar ağzlarında sakız hale gelen uefa kupası ile teselli bulurlar.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
tolga_1905 10 gün yetmezse uzatırız artık akıllan..

damadada

Üye
cenabu rabbil alemın bıerkek dogduguma bıde cımbomlu olduguma nekadar dua etsem azdır kızolup allahım şeytan kulağına kurşun bıde fenerlı olsaydım hıc gormedıgım boğaz koprusu benı beklerdı galıba (kızlar üzerlerıne alınmasın bubır alıntıdır çok sevdıgım bıarkadsım dan )

Nicolas_Anelka

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Dec 9 2005, 12&#58;13 AM) [post=224789]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
tolga_1905 10 gün yetmezse uzatırız artık akıllan..
[/b][/quote]

tolganın cezasını cok yerinde buluyorum gereksiz gereksiz g.saray muhabbetleri falanda filanda

mAd_girL

mAd_girL

Üye
<div class='quotetop'>(=damadada= &#064; Dec 9 2005, 12&#58;28 AM) [post=224830]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
cenabu rabbil alemın bıerkek dogduguma bıde cımbomlu olduguma nekadar dua etsem azdır kızolup allahım şeytan kulağına kurşun bıde fenerlı olsaydım hıc gormedıgım boğaz koprusu benı beklerdı galıba (kızlar üzerlerıne alınmasın bubır alıntıdır çok sevdıgım bıarkadsım dan )
[/b][/quote]
inanmıorummm demek ark.ına göre boaz köprüsü bizi beklıoo ühü ühü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...