Burun Kanaması[YARDIM]

 • 3 Ekim 2012
 • 435 Okunma
 • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Selam arkadaşlar, ben 15 yaşında öğrenciyim.
  2 gün önce öğlen saat 1 gibi basket oynamaya gittim. Açık alan tabi. O günde hava çok sıcak ve kuru idi. Hiç rüzgar yoktu. 3-4 saat oynadım ve eve geldm. Tabi o gece yatarken bir anda sol burun deliğmden kan gelmeye başladi. Çok korktum. 2 dk sonra durdu kanama. Bugün yine aynı şey oldu. Fakat bugün basket oynamadm. Kanama burnumun içerisinden gelyor. Yarın doktora gideceğim. Korkuyorum.

  Sizce damar çatlamş veya patlamş olablr mi? Önemli bir şey var mıdır?
   


  Yazan: rock_kaptan
 2. benim 12 yaşından beri her yaz burun kanamam oluyordu pek korkulacak bişey olduğunu düşünmüyorum ama doktora görünmende fayda var
   
 3. ben bir kere merdivenden düştüm o zaman kanadı hayatımda ilk defa çocuktum daha hiç kanamadı ondan sonra bir kere çok fena kafa yedim gözümden yaş gelmişti ama yine kanamamıştı :ehe ihmal etme bir doktora görün sorun çıkarabilir sen önlemini al.
   
 4. benim çok kanar hiçbir şey olmaz korkma boşuna doktora da gitme
   
 5. evet senin hep kanar bazı insanlarda olur bu güneşe çıkınca bile kanayanlar var. Ama arkadaşınki durup dururken olmaya başlamış doktora gitmesinde fayda var bir zarar yok.
   
 6. doğru söylüyor :) banada aynısı oldu
   
 7. Arkadaşlar bugün KBB ye gittim. Doktor dedi ki damarın çatlamış ve yaktı orayı sonra kan tahlili yaptm. Krem verdi. Çok önemli bşe değlmiş dedi
   
 8. Yinede Geçmiş Olsun :hmmm
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/02/2019 - 03:15