Bursaspor maçı iptal edildi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
Bursaspor maçı iptal edildi
Spor Toto Süper Lig'de bugün Bursa'da oynanacak Bursaspor - Beşiktaş maçı öncesi olaylar çıktı.

Siyah-beyazlı tarafarların giriş yapacağı noktada toplanan Bursaspor taraftarları, kendilerini bulundukları yerden uzaklaştırmaya çalışan emniyet güçlerine taş ve sopalarla karşılık verdi. Polis de taraftarlara panzerlerle müdahale etti.

Çıkan bu olaylar sonucunda Bursaspor - Beşiktaş karşılaşması iptal edildi.

- HABER1903 -

Atakan

Atakan

Üye
Hiç yoktan 3 puan aldı Beşiktaş. Oynanmadan temiz ..

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Kingmortall

Kingmortall

Üye

herturlu alırdık ya kendılerı taşkınlık cıkardı

bursasporu yabana atmayınız kolay ekip değil üstelik geçen sezon şampıyon oldular kendileri üçüncü sradalar yani sizden üstteler :evet::evet:

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
taraftara giriş cıktı ya maç için yedırememıslerdr kendılerıne.d

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Gerçekten yakıştıramadım, geçen sezon som maçı verdikte şampiyonluk yaşadılar. İlk maçta seneler sonra sahamıza aldık taşkınlık çıkardılar. Artık çekilecek bir tarafları kalmadı. Ülkemizde her sahaya gidebileceğimiz takımlar istiyortuz. İnşallah kümeye düşer de seneye rahat ederiz.:off:

• Beğen
MetQ7

MetQ7

Üye
Bursada yaşadağımdan dolayı bursaspora biraz da olsa sempatim vardı ama şu gerizekalı taraftarından dolayı takımdan da nefret etmeye başladım.İnşallah ligden düşürülür ibret olsun diye.İyi niyetten anlamaz bu insanlar neden Beşiktaş taraftarını alırlar aklım ermiyor.Dün olayları izlerken burası bursa mı libya mı dedim.Her zaman bizim alehimizde olan federasyon bakalım bu sefer ne karar vericek.Belli olmaz bunlara belki bursayı hükmen galip sayarlar.Bursa taraftarına gelince akılları erdiğince bizden intikam aldıklarını sanıyorlar.Bari polis yerine bizim gelmemizi bekleseydiniz bizle çatışırdınız.Haftaya kasımpaşa maçı var nasıl olsa.Orda olabilir miyim bilmiyorum ama olamazsam kardeşlerimiz abilerimiz gereken cevabı verceklerdir....

• Beğen
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
kasımpaşa macında gereken cvp hazır merak etme dedıgn gbı.dd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt