Bursa'nın golcüsüne müthiş karşılama

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bursa'nın golcüsüne müthiş karşılama
Bursaspor'un yeni transferi ABD'li golcü Jozy Altidore, taraftar tarafından davul zurnayla karşılandı..

Bursaspor'un ara transfer döneminin son gününde anlaşmaya vardığı ABD'li golcü Jozy Altidore, özel uçakla Bursa'ya getirildi.

Yeşil-beyazlı takımın yönetim kurulu üyeleri İrfan Koç ve Kemal Kamat ile birlikte Bursa'ya gelen Altidore, Yenişehir Havaalanı'nda tarafatar tarafından davul zurnayla karşılandı.
İspanya'nın Villareal takımından transfer edilen genç futbolcu, havaalanında gazetecilere yaptığı açıklamada, Bursa'ya geldiği için mutlu olduğunu, uzun yılar yeşil-beyazlı formayı giymeyi hedeflediğini söyledi.
Altidore, Villareal takımında aradığını bulamadığını ifade ederek, şöyle konuştu:
''Geçen sene Villereal, Şampiyonlar Ligi'ne gidemedi. Ben Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etmek istiyordum. Şampiyon bir takıma geldim. Bu sene de hedef şampiyonluk. Takıma şampiyonluk için gerekli katkıyı yapıp gelecek sene hedeflediğim Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etmek istiyorum.''
ABD'li genç golcü, daha sonra sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Acıbadem Bursa Hastanesi'ne götürüldü.
Altidore, sağlık kontrolünün ardından düzenlenecek törenle kendisini Bursasporlu yapan sözleşmeye imza atacak

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Vay beee demek Bursa Miller'dan sonra Altidore'u aldı. Mükemmel bir transfer mükemmel bir golcü. Bir futbolsever olarak sevindim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...