Bursa dan kvk garantil 6630+256+128mmc 550 ytl....


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berk17

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar son indirimi yaptım telefon 15 ay garantili,faturalı, ve sıfır gibi temiz full kutu içeriği ve ek olarakta 100 ytl ye aldığım 256+128 mb dv rs mmc ile birlikta 575 ytl ye vericem son fiyattır takas düşünmüyorum.....
 

fender52

Üye
..
 

berk17

Üye
    Konu Sahibi
550 ytl oldu bursa içi elden teslim.....
 
ibonline

ibonline

Üye
fiyat yüksek
 

berk17

Üye
    Konu Sahibi
fiyat uygun tel 450 ytl ye geliyor daha ne olsun kvk garantili, faturalı...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt