Bursa Budo İskelesi Nerede


MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Bursaya birkaç günlüğüne geldim de pek bi bilgim yok. Bursadan İstanbula feribotla geçiş yapıcam. Budo feribotları ile ido feribotları aynı yerden mi kalkıyor? Ben budo feribotunu kullanıcam
 

abi99

Üye
BUDO feribotları yok. Deniz otobüsleri Mudanya İskelesinden kalkar.
 
Mert

Mert

Üye
biraz zaman aşımına uğramış ama konuyu sonradan okuyacaklara bilgi olsun. bursa-istanbul arasını feribotla gitmek için budo veya ido kullanılabilir. yukarıdaki arkadaş yanlış bilgi vermiş. bu iki işletmenin iskeleleri birbirine çok uzak değiller ama yakın da değiller. bursa şehiriçinden budo iskelesine gitmek için emek metro istasyonun ordan 1m otobüsüne binmek gerekir. ido iskelesine gitmek için yine aynı noktadan 1gy otobüsüne binmek gerekir.
 
  • Beğen
Tepkiler: technotRoniX_28 ve Genc007
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt