Büroksi Mantığı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SANCAR

SANCAR

Üye
    Konu Sahibi
Türk ve Japon takımları arasında bir kürek yarışması düzenlenmesine karar verildi .Her iki takımda performanslarının en üst düzeyine varabilmek için uzun ve zorlu bir hazırlık devresinden geçti Büyük gün geldiğinde iki taraf da kendini hazır hissediyordu Japonlar yarışı bir kilometre farkla kazandılar.Türk takımı çok sarsılmıştı ..Türk takımı yönetimi yarışın açık farkla kaybedilmesinin nedeninin bulunmasına karar verdi, sorunu araştırarak çözüm yollarının araştırılabilmesi için Mc.Kinsey ,Arthur Andersen ve bir dizi diğer yabancı danışmanlık şirketiyle anlaşıldı bir yıl süren ve milyonlarca dolara malolan çalışmalar analizler araştırmalar sonucu yabancı danışmanlık şirketleri hatayı buldu ve çözüm önerisi getirdi :Japonlar ın takımında sekiz kişi kürek çekiyor bir kişi dümencilik yapıyordu ;Türk takımında ise bir kişi kürek çekiyor sekiz kişi dümeni kullanıyordu
Böylece 9 kişilik türk takımı japonlarla bir yarış daha yapmak üzere yeniden yapılandı, yeni yapıda 2 dümen müdürü, 2 dümen müdür yardımcısı,2 bölgesel dümen müdürü, 2 bölgesel dümen müdür yardımcısıvla bir de kürek çekme elemanı bulunuyordu İkinci yarışı japonlar 2 km farkla kazandılar .Tepesi atan Türk takımı yönetim kurulu hemen karar aldı yarışın kaybedilmesinden sorumlu tutulan kürekçi kovuldu ve müdürlere sorunun çözümüne katkılarından dolayı ikramiye verildi.
 

vormound

Üye
klasık turkıye... :(:artı: :D :artı: :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt