#bunu nerden bulabilirim ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Febris

Febris

Üye
    Konu Sahibi
#bunu nerden bulabilirim ?
Arkadaşlar bu temayi nerden bulabilirim bi yardim edermisiniz ? bu konuyu buraya açmamın sebebi fw ye gömmek için aramamdır.

openstar

openstar

Üye
Ali'nin yerini sen aldın herhalde...
Burası tema yerimi..
Niye konuyu buraya açıyorsunuz..

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
bu temayı sis halinde bul eğer bulursan buraya da upload et ali güler ve yanlış yere konu açmışın

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın lütfen buraya konuyu açmamın sebebi fw ye gömmek için aramamdır.

bu tema içinde olan bi fw bul onun içinden dosyaları al ancak öyle bulabilirsin bildiğim kadarıyla bu tema mod olarak ya da fv ye gömülecek bir biçimde bulunmuyor

----------Eklendi @ 22:07:20 ---------- Yazıldı @ 22:01:52 ----------

ve son bü şey daha aynı temanın bi değişiği var ekranda duran simğelerin yeri beyaz olan c6 teması var elimde istersen onu upload edebilirim

Febris

Febris

Üye
    Konu Sahibi
Sağol fw den tema nasıl alabilirim ?:hmmm

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
Sağol fw den tema nasıl alabilirim ?:hmmm

aldım elimde var istediğin tema rosft a gömülecek şekilde ama bana da sis hali lazım

----------Eklendi @ 23:05:30 ---------- Yazıldı @ 23:04:23 ----------

Ali'nin yerini sen aldın herhalde...
Burası tema yerimi..
Niye konuyu buraya açıyorsunuz..

openstar kardeşim fw ye gömülecek şekilde elimde tema var fw den çıkardım bunu nasıl sis hale getireceğim fw ye gömmek istedim 3 mb boyutunda yer kaplıyor acaba nasıl fw ye gmmeden sis hali toplayabilirim
:hmmm:hmmm:hmmm

mangdaşire

mangdaşire

Üye
aldım elimde var istediğin tema rosft a gömülecek şekilde ama bana da sis hali lazım

----------Eklendi @ 23:05:30 ---------- Yazıldı @ 23:04:23 ----------

openstar kardeşim fw ye gömülecek şekilde elimde tema var fw den çıkardım bunu nasıl sis hale getireceğim fw ye gömmek istedim 3 mb boyutunda yer kaplıyor acaba nasıl fw ye gmmeden sis hali toplayabilirim
:hmmm:hmmm:hmmm
ben bilgisayardan nasıl paketlenir bilmiyorum ama sis editor programı ile telefonda paketleyebilirsiniz.new sis diyeceksiniz,sonra nereye kaydedilecegini soracak kartta bi yeri seçersiniz,sonra programın ad kısmını,sürüm kısmını falan doldurursunuz,en son dosyaların saklandıgı yer var oraya tek tek tema dosyalarını yerleştireceksiniz ve dosyaların nereye çıkarılacagını seçeceksiniz ve kaydet diyeceksiniz.çok basittir.burada yazdıklarımdan anlamadıysanız,bir sis dosyayı açıp incellersiniz.:oke:

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
ben bilgisayardan nasıl paketlenir bilmiyorum ama sis editor programı ile telefonda paketleyebilirsiniz.new sis diyeceksiniz,sonra nereye kaydedilecegini soracak kartta bi yeri seçersiniz,sonra programın ad kısmını,sürüm kısmını falan doldurursunuz,en son dosyaların saklandıgı yer var oraya tek tek tema dosyalarını yerleştireceksiniz ve dosyaların nereye çıkarılacagını seçeceksiniz ve kaydet diyeceksiniz.çok basittir.burada yazdıklarımdan anlamadıysanız,bir sis dosyayı açıp incellersiniz.:oke:

kardeşim uğraştım sis connet le topladım başardım sis hale getirdim bu kez de fw ye kuracağım zaman bu dahili bi bileşen diyo :( anlamadım valla

----------Eklendi @ 23:14:19 ---------- Yazıldı @ 23:13:31 ----------

ve bu temayı fw me gömmek için 5 temadan vaz geçmem gerekiyo

mangdaşire

mangdaşire

Üye
kardeşim uğraştım sis connet le topladım başardım sis hale getirdim bu kez de fw ye kuracağım zaman bu dahili bi bileşen diyo :( anlamadım valla
fwnin içinde bu tema varsa dahili bileşen hatası verir.:oke:

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye

ona bakıyom şimdi kullandığım rofstta :naughty::naughty:

----------Eklendi @ 23:21:41 ---------- Yazıldı @ 23:18:19 ----------

yok kardeşim o tema yok aynı isimde dosya tema yok anlamadım ben bu işi :) ama aldığım fw de tek bu tema var orjinal kırmızı görünmüyordu herhalde bu orjinal temanın dosyaları ile çakışıyo yani bu temayı aldığım fw de orjinalin üzerine yazmışlar herhalde ondan rofst u açınca orjinal tema da görünüyo ama fw yi atınca telefoana sadece bu tema gözüküyordu belki ondandır

----------Eklendi @ 23:24:16 ---------- Yazıldı @ 23:21:41 ----------

haklıymışım bu temayı fw ye gömünce orjinal sound vave teması kayboluyor onun üzerine yazılıyor o yüzden dahili bileşen htası alınıyor

fatih982

fatih982

Üye
zedge diye bi sitede var transparent diye arattır çıkan seçenekler içerisinde ara bulursun ama adını ben tamolarak hatırlayamadım ancak orda bu temayı görmüştüm yada naturel diye arat

Ali Emre Çirik

Üye
openstar laflarına dikkat et.

Ali Emre Çirik

Üye
yanlış yere sormussun.

emr-erock

emr-erock

Üye
LogonAniket'in Blogundan Bulursun....

emr-erock

emr-erock

Üye
Al Kardeş...

• Beğen
Tepkiler: GLADYATÖR1581
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...