Bumerang / Reginald Hill


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu SahibiBazı intikamlar öyle keskindir ki döndüğünde seni de yaralar
Wolf Hadda’nın hayatı tam bir peri masalı gibidir. Hem başarılı bir girişimcidir hem de rüyalarının kadını ile evlidir.
Fakat bir sabah ansızın çalan kapı her şeyi değiştirir. Wolf, herkesin nefretle baktığı bir suçludur artık. Masumiyetini kanıtlaması ise hiç kolay değildir. Ailesi ve arkadaşlarının da yüz çevirmesiyle Wolf sessizliğe gömülür. 7 yıl boyunca günün her anını intikamını planlayarak geçirdiği hapishanede, terapi için gönderilen psikiyatr onda sıra dışı bir değişim yaratır. Artık konuşuyor ve yeni hayatına döneceği gün için de sabırsızlanıyordur.
Ne var ki uzun bir süre evden uzakta olan Wolf’un, kimsenin sormaya cesaret edemediği bir geçmişi vardır. Ancak o geri dönmüştür ve yanıtlanması zor soruların peşindedir. 7 yıl boyunca içinde biriktirdiği hırs, onu bambaşka bir noktaya götürür.

 
BYFECI

BYFECI

Üye
Okurken heyecan verecek bir kitap kesinlikle..
 
  • Beğen
Tepkiler: x-scarface
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Hırs intikam ve daha fazlası :naughty:
 
Joker

Joker

Emekli Yönetici
​Güzel bir kitaba benziyor.Eline sağlık abi :)
 
  • Beğen
Tepkiler: x-scarface
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

HeiLmasTer®
Cevap
5
Görüntüleme
1K
mangdaşire
goldenheros
Cevap
0
Görüntüleme
2K
goldenheros
Romantik Prens
Cevap
0
Görüntüleme
668
Romantik Prens
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt