Bülent Ünder Pino'yu sildi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kral 63

Kral 63

Üye
    Konu Sahibi
Bülent Ünder Pino'yu sildi
Galatasaray teknik direktörü Bülent Ünder maç sonunda çarpıcı açıklamalar yaptı. Oyunun kırılma noktalarını söyleyen Ünder, Yekta'nın sakatlanmasıyla sekteyeuğradıklarını fakat Mustafa Sarp'ınbaşarılı ve özverili bir şekilde mücadele ettiğini söyledi.
"BEN BURADAYKEN PİNO'YU BİR DAHA GÖREMEYECEKSİNİZ"
Bülent Ünder özellikle Pino hakkında iddialı konuştu. Maçın sonbölümünde boş durumda arkadaşlarının bulunmasına karşın kaleyi deneyen Pino'ya çok sinirlenen Bülent Ünder "Pino 10 kişi kaldıktan sonra sahada gezindive umursamaz tavırlar sergiledi. Antalyaspor maçında da verdiğim şansı değerlendiremedi. Onun hakkında farklı şeyler düşünüyorum. Bir daha ben buradayken Galatasaray formasıyla göremeyeceksiniz. Bize Galatasaray formasını hak edecek futbolcular lazım. Bizi maçta 9 kişi bıraktı" diye konuştu.

Samsun55''

Samsun55''

Üye
Siz o kadroyu ful silin :ehe oynatın paf takımdan gençleri bak nasıl heyacanla hevesle oynuyolar :D

zaza

zaza

Üye
paf takımı gelse trabzona 5 çekerdi bu adama bence teklif vermeleri lazım fatih gibi adam valla ben olsam buna takımı emanet ederdim

Kral 63

Kral 63

Üye
    Konu Sahibi
Paf takımı bu sezon 33 puandan fazla toplardı buna eminim

zaza

zaza

Üye
33 puan ne ki onlara böyle şans verildi diye kendilerini yırtar ilk 4 e girerlerdi

Kral 63

Kral 63

Üye
    Konu Sahibi
O da doğru

endcagri

endcagri

Üye
bir pozisyon harcadı diye bir oyuncuyu silmek çok hatali bi davranış....pino çoğu oyuncudan daha yetenekli takımda....

Kral 63

Kral 63

Üye
    Konu Sahibi
Samsun55''

Samsun55''

Üye

pino yu oynatmayı bilmiyor sonrada oyuncuyu eleştiriyor:nono:

playstation oynatmıyo bu adam :ehe hoca felan bahane sahaya çıkan oynar oyunu hocanın ona zerre kadar faydasının oldugunu dusunmuyorum

MetQ7

MetQ7

Üye
Sanki kendisi sene sonunda takımın başında kalabilcekmiş gibi konuşuyor:D

Atakan

Atakan

Üye
O kadar talihsiz bir açıklama yapmış ki.. Hepsi aynı bunların. Bülent Ünder'de kendine Pino'yu mu kurban seçti şimdi ? Rijkaard Elano'yu, Hagi de Misi'yi harcadı. Şimdi de Pino. Bülent Ünder beni şaşırtmadı şahsen. Pino'yu da sevmem ayrıca. Ama böyle bir talihsiz açıklama da yapılmaz ki. Komedi resmen. Gel 14 Mayıs ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...