Bugün kimler var bakalım? Herkes buraya!

Efe Yakup Karahanlı

Efe Yakup Karahanlı

Moderator
Burayı daha aktif kullanalım :good:

Efe Yakup Karahanlı

Efe Yakup Karahanlı

Moderator
Yazsanıza ulan sıkacam kafanıza :ehe :gun1:

Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
Cuppa cuppa cuppa cuppa da cuppa cuppa
Bağıra çağıra bas bas
Sabaha kadar dans
:disko:

• Beğen
Tepkiler: Efe Yakup Karahanlı
Efe Yakup Karahanlı

Efe Yakup Karahanlı

Moderator
Bu gece bu gece :gun1:

gonyalı

gonyalı

Üye
Binbir gece dizisi aklıma geldi nedenini bilmiyorum. Final bölümünü izliym bari

Efe Yakup Karahanlı

Efe Yakup Karahanlı

Moderator
Al bunu al al al :polis:

DragonD

DragonD

Üye
İlk defa bu kadar konuşmalı bir konu görüyorum 13030 sayfa ne 😮

Temeli 2007
eskiden bir hesabım vardı ara ara giriyordum ama e posta hesabı kapanınca vs bitşeyler oldu giremedim çok aktif bir forumdu her dk bir konu açılıyordu ama şimdi pek kişi kalmamış bakıyorum rastgele birinin profiline son görülme 12 Şub 2012 yazıyor üzülüyorum cidden

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
Benim yanımda ne cürret lan (h)
Duran emmiye ne oldu :hmmm bu ajan kılıklı alemdar emminin içine zeytin yağı gibi sızmış, yokluğumda oyun mu ettiniz :lac:
Buralar karışacak vaziyet alın :cool
Tekrardan hoşgeldin aramıza uzun zamandır görünmüyordun ortalıkta nerelerdeydin ? Özlettin kendini.

• Cool
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
  • Cool

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt