Bugün ki virüs deneyimim...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
İstatistik sınavında çıkmıştık arkadaşla sınıfta dosya alışverişi yapıyorduk...
sınıfta 10 kişi felandık ama bluetooth sadece ikimizin açıktı...
birden telefona "Elif cahazından dosya alınsın mı" mesajı geldi....
bende symantec mobile security olduğu için bilerek dosyayı kabül ettim...sonra telefondaki antivirus dosyayı direk buldu ve bana seçenek tanıdı...Fexplorer la ekran resmini çekecektim ama menu tuşu iptal olmuştu....neyseki antivirüs yardımıyla dosyayı silebildim...Bu da symantec mobile security nin gücünü bir kez daha kanıtladı....Virus ismimi tabiki yeni çıkan commwarrior du...işte ekranda yazanlar...

Alert
Symantec mobile security
İnfected file
e:\system\3T0bex.tmp
Virus name
SymbOs.Commwarrior.A!.sis
Current status
İnfected (tabiki silmeden önce)
 
Gokhan43

Gokhan43

Üye
Symantec :pro:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt