Bugün haber aldım....FIKRA...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

paratoner

Üye
ooo iki ay mi
sen simdi iki ay yoksun demii..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Maalesef salı geceden sonra yokum.. :(

paratoner

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Jun 19 2005, 10:10 PM
Maalesef salı geceden sonra yokum.. :(
[post=90330]Quoted post[/post]​
vah canim ölemiiiiiii?.... :'( :'(

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Görüşürüz çaycumada.. :)

paratoner

Üye
görüsürüz... :DD

Caine

Caine

Üye
bir gün amerikada bir ana caddede görevli polis varmış gelen gidene ceza kesermiş. halkda bundan baya ceza yiyince şikayet etmişler, komiseride bakmış bu adam cidden gereksiz yere ceza kesiyor bunu cok sessiz ve çok kötü bir sokağa vermiş. akşama kadar o caddeden toplasan korkudan 10 taşıt gecmez. komiserde buna demişki: akşam 5'e kadar ne 9 tane olacak nede 11 tane olacak sekilde ceza keseceksin yoksa kovulursun demiş. buda ceza kesmiş kesmiş etmiş hepsi 9. akşamda saat 5 olmasına 5 dakika var buda üst başı şapkayı falan cıkarmıs,demişki kesin kovuldum,oturmus yol kenarına, bakmış bir rahip bisiklet ustune yavas yavas geliyor ve ayakkabı bagı cözulmüş, buda 'heyy rahip ayakkabı bağını bağla takılır düşersin' demiş, rahipde: 'tşkler evladım isa seni korusun' falan derken sohbet etmişler. polis: rahibe 'sen bu sokakdan gecmekden korkmuyormusun,buralar iyi değildir' demiş.. rahipde: 'ya evlat kimden korkacam,bir tarafımda meryem,bir tarafımda isa' demiş... polis tam o sırada atlamışşşşş, ^^lan oğlum siz bisiklete 3 kişi binersiniz haaaa,s..dım ağzınıza^^ deyip 10. cezayı kesivermiş...
:lol2: :lol2:

delimakina

Üye
yeeeeessssssssssssssssssssss

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:lol2: Caine...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by Caine@Jun 20 2005, 01:52 AM
bir gün amerikada bir ana caddede görevli polis varmış gelen gidene ceza kesermiş. halkda bundan baya ceza yiyince şikayet etmişler, komiseride bakmış bu adam cidden gereksiz yere ceza kesiyor bunu cok sessiz ve çok kötü bir sokağa vermiş. akşama kadar o caddeden toplasan korkudan 10 taşıt gecmez. komiserde buna demişki: akşam 5'e kadar ne 9 tane olacak nede 11 tane olacak sekilde ceza keseceksin yoksa kovulursun demiş. buda ceza kesmiş kesmiş etmiş hepsi 9. akşamda saat 5 olmasına 5 dakika var buda üst başı şapkayı falan cıkarmıs,demişki kesin kovuldum,oturmus yol kenarına, bakmış bir rahip bisiklet ustune yavas yavas geliyor ve ayakkabı bagı cözulmüş, buda 'heyy rahip ayakkabı bağını bağla takılır düşersin' demiş, rahipde: 'tşkler evladım isa seni korusun' falan derken sohbet etmişler. polis: rahibe 'sen bu sokakdan gecmekden korkmuyormusun,buralar iyi değildir' demiş.. rahipde: 'ya evlat kimden korkacam,bir tarafımda meryem,bir tarafımda isa' demiş... polis tam o sırada atlamışşşşş, ^^lan oğlum siz bisiklete 3 kişi binersiniz haaaa,s..dım ağzınıza^^ deyip 10. cezayı kesivermiş...
[post=90597]Quoted post[/post]​

yılmass_

yılmass_

Üye
ben bunu biliyorum ama hala komik!!
okuduğumdan beri hiç değişmemiş

Quattro

Quattro

Üye
papaza bak hele sen.... :D :D

WitchKing

Üye
hahaha :ehe:ehe

destroy116

destroy116

Üye
:ehe güzelmiş

Ersin Oktay

Ersin Oktay

Üye
:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt