Büyük Google boykotu beyler.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BrainFree

BrainFree

Üye
    Konu Sahibi
Büyük Google boykotu beyler.
Arkadaslar biliyorsunuz, android gittikce büyüyor ve bize yeni pro oyun vs haram oluyor. Android in operasına günlük güncelleme geliyor, bize ayda yılda bir. Buna 2 çözüm var. 1, googleyi anasayfa olarak kullanmayalım ve chrome kullanmayalım. Ie9 neyimize yetmiyor? 2, gmail, adsense, adwords, youtube, ebay, paypal ve yahoo kullanmalım . En azından zor durumda kaldığımızda kullanalım. Hotmail neyımize yetmiyor? Bu bir yakarıştır ve artık anlayan anlasın. Androide destek vermek sizin her türlü kendinize zarar vermeniz olacaktır. Artık anlayalım bunları. Anasayfamız bing olsun msn olsun ama google olmasın. Lütfen.. Onlar bize boykot başlat mışken, biz geri kalamayız..

İncİnat

İncİnat

Üye
derdin ne?

distakjo

distakjo

Üye
kusura bakma da 50 milyon kişi bile boykot etse google ın umrunda olmaz :)

Hasan

Üye
yapan yapsın ben yokum

Hasan

Üye
qandırdım Xd

Hasan

Üye
ben bu boykotta yokum

Symbianist

Symbianist

Üye
ben varım ama sadece varım

denizyildizi345

denizyildizi345

Üye
bırakın böyle şeyleri ha google birinci ha nokia ha microsoft ne fark ediyor sonuçta bizim teller v3 zamanı çoktan geçti güncel kalcaksanız paraya kıyıp 1000 liradan aşağı tel almamanız gerek

Mücahit G

Mücahit G

Üye
Evet sezonu geçmiş telefonların ama ben yeni farkediyorum. 3 ay oldu alalı telefonumu. İlk defa S60v3 kullanıyorum. Ondan önce ; 1110i , 2626 ve 5130 XM kullandım

Symbianist

Symbianist

Üye
bırakın böyle şeyleri ha google birinci ha nokia ha microsoft ne fark ediyor sonuçta bizim teller v3 zamanı çoktan geçti güncel kalcaksanız paraya kıyıp 1000 liradan aşağı tel almamanız gerek

adam haklı beyler. Ya da benim gibi 701'e o kadar parayı verip symbian da symbian dersiniz

ahmetyilmazas4

ahmetyilmazas4

Üye
işininmi yok bilader tamam sen kullanma ok. Madem bu kadar öfkelisin git android al öfken dinsin komiklik yapmayın çok merak ediyorum sen kaç yaşındasin ?

deforze

deforze

Üye
afedersin ama sen kim google a kafa tutmak kim

ibrother

ibrother

Üye
nasi sen ulaşamıyorsan biz n palim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt