buda komik buda hihihhihihi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
ÇÖZ BENI ÇÖZ..:

-Nemfoman kadin, aksam dolasirken, birden korkunç bir sex yapma istegi gelir kendisine. Etrafta kimse yok, çildiracak. Bir kilise görür ve içeri dalar. Kilisede kimse yok ama nöbetçi papazi görür.
-Papaz :
- Kizim gecenin bu vakti ne istiyorsun
- Seni istiyorum seniiiiii. Al beni al !!!
- Kizim neler saçmaliyorsun burasi kilise !
- Umurumda degil, benimle sevis. Hemen simdi. Se

Hemen simdi. Senin olacam senin !!
- Kizim saçmalama ben bir papazim ! Yapamam !

-Kiz soyunur ve yere uzanir. Muhtesem güzeldir de. kendini oksamaya baslar. Bizim papaz terlemeye baslar. Ne yapacagini bilemez halde, çarmihtaki Isaya döner.

- Yüce Isa ne yapmam lazim Bana söyle ne olur !!

-Isa seslenir :
Çöz beni salak. Çöz beni !!!!!!!!!! :haha:
:lol2: :lol2: :lol2:

Kimin askeri daha cesur yarismasi varmis. Karacilarin komutani: - "Oglum su tankin altina atla!", demis. Asker atlamis ölmüs. Havacilarin komutani: - "Oglum su uçaktan betona parasütsüz atla!", demis. Asker ölmüs. Denizcilerin komutani: - "Oglum su geminin altina gir!", demis. Asker: - "Naah atlarim", demis. Denizci komutani diger komutanlara dönüp: - "Bakin, benim askerim daha cesur,

komutanına nah cekiyoo demişş :lol2:

Caine

Caine

Üye
Originally posted by jewel_ma20@Aug 25 2005, 11:21 PM
ÇÖZ BENI ÇÖZ..:

-Nemfoman kadin, aksam dolasirken, birden korkunç bir sex yapma istegi gelir kendisine. Etrafta kimse yok, çildiracak. Bir kilise görür ve içeri dalar. Kilisede kimse yok ama nöbetçi papazi görür.
-Papaz :
- Kizim gecenin bu vakti ne istiyorsun
- Seni istiyorum seniiiiii. Al beni al !!!
- Kizim neler saçmaliyorsun burasi kilise !
- Umurumda degil, benimle sevis. Hemen simdi. Se

Hemen simdi. Senin olacam senin !!
- Kizim saçmalama ben bir papazim ! Yapamam !

-Kiz soyunur ve yere uzanir. Muhtesem güzeldir de. kendini oksamaya baslar. Bizim papaz terlemeye baslar. Ne yapacagini bilemez halde, çarmihtaki Isaya döner.

- Yüce Isa ne yapmam lazim Bana söyle ne olur !!

-Isa seslenir :
Çöz beni salak. Çöz beni !!!!!!!!!! :haha:
:lol2: :lol2: :lol2:

Kimin askeri daha cesur yarismasi varmis. Karacilarin komutani: - "Oglum su tankin altina atla!", demis. Asker atlamis ölmüs. Havacilarin komutani: - "Oglum su uçaktan betona parasütsüz atla!", demis. Asker ölmüs. Denizcilerin komutani: - "Oglum su geminin altina gir!", demis. Asker: - "Naah atlarim", demis. Denizci komutani diger komutanlara dönüp: - "Bakin, benim askerim daha cesur,

komutanına nah cekiyoo demişş :lol2:
[post=144653]Quoted post[/post]​

:vur: :vur: :lol2: o nah yapan er süpermişşşşşşş :DD

3rgun55

3rgun55

Üye
valla çok komik paylaşım için saol

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
2 Side Birbirinden Süper...SaoL Kadeşim:)

nightdragon35

nightdragon35

Üye
güzel paylasım olmus eline saglık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt