' Bu Yazılımı Türkçe Yapacak Arkadaş Aranıyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

estami

Üye
Hacı ben yükledim ama tel açılmadı içinde iki dosya vardı 3 üncü dosyayı başka cfw den aldım jafladım olmadı :?

Aynen bende öyle yaptım açmadı ama ingilizcesi Muhteşem hızlı,ram yüksek sorunsuz görsellik şahane üstadlardan birisi el atıp Türkçe yaparsa muhteşem olur.

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
bi de yarın şunu deneyeceğiğim
ingilizce bi cf w nin o eksik dosyasını kullacağım benim kullandığım eksik dosya tr idi belki ondan açılmadı :)

savaronajointed

savaronajointed

Üye
bi de yarın şunu deneyeceğiğim
ingilizce bi cf w nin o eksik dosyasını kullacağım benim kullandığım eksik dosya tr idi belki ondan açılmadı :)

ne yaptın oldum u olduysa yeni bir konu açda paylaş bizde faidelenelim değerli kardeşim:heyo:

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
kardeşim elim değmedi ama akşam a deneeyceğim uygun bi ingilizce cf w bulayım da :) denerim büyük bi ihtimal olur da işte

----------Eklendi @ 16:59:39 ---------- Yazıldı @ 16:33:28 ----------

kardeşim içinde tema gömülü sadece tema değişince ikonlar da değişiyor veeeeeee vortex in yaptığı f w den farkı yok onun cor dosyasını kullandım bunda açıldı işte ama sound vave de ikonlar aynı yani bu c fw nin orjinal açılış temasını diğer f w ye göm bence aynı ya gelir :)

estami

Üye
kardeşim elim değmedi ama akşam a deneeyceğim uygun bi ingilizce cf w bulayım da :) denerim büyük bi ihtimal olur da işte

----------Eklendi @ 16:59:39 ---------- Yazıldı @ 16:33:28 ----------

kardeşim içinde tema gömülü sadece tema değişince ikonlar da değişiyor veeeeeee vortex in yaptığı f w den farkı yok onun cor dosyasını kullandım bunda açıldı işte ama sound vave de ikonlar aynı yani bu c fw nin orjinal açılış temasını diğer f w ye göm bence aynı ya gelir :)

Gladyatör üstad denedinmi denedi isen bizimlede paylaşırmısın lütfen?

içismet

içismet

Üye
|-)

haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi
Bu Cfw'deki Yazı Tipi'nin İsmi Ne ?

CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
Arkadaşlar ben çok uğraştım ama olmadı nedeni birkere oluşturulmuş şey değiştirelemezmiş ? :allalla::hmmm:allalla:

----------Eklendi @ 23:10:56 ---------- Yazıldı @ 23:01:53 ----------

arkadaşlar temayı isteyene atabilirim sis dosyası yaptım isteenler söyle sin ama bende daha güzeli var isterseniz onu atam?

haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben çok uğraştım ama olmadı nedeni birkere oluşturulmuş şey değiştirelemezmiş ? :allalla::hmmm:allalla:

arkadaşlar temayı isteyene atabilirim sis dosyası yaptım isteenler söyle sin ama bende daha güzeli var isterseniz onu atam?

Msj Atarsan Severim Kardeş. ama Ben Yazı Fontunu İstiyorum Tema Bendede Var

estami

Üye
Üstadlardan biri el atarsa belki olabilir Türkçe.

CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
Msj Atarsan Severim Kardeş. ama Ben Yazı Fontunu İstiyorum Tema Bendede Var

tmm ben yarın veririm :oke: Fw nin içinden çıkarırım yarın upload eder mod bölümünde yayınlarım :oke:

polat558

Üye
hemen arasştırıyorum ınsınde bi bakalım

estami

Üye

Bu arkadaşın (Himura) bu yaptığı Fw Daily'de ve soranlara yanıt veriyor konu aktif yani Dailyde üyeliği olan bir dost Türkçe haline uygun değiştirilmiş halini isteyebilir (rica edebilir) diye düşünüyorum gerçekten mütjhiş bir yazılım hız,görsellik ve ram değerleri ile Hit konulardan birisi.(Türkçeleşmiş hali muhteşem olur)

CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
Arkadaşlar bu cfw de önemli birşey yok ki adamın eski sürümlerine baktım onlarda iyi deil yani önermiyorum...

Ali Emre Çirik

Üye
özelliklerini yazsaydın keşke.. müzik player çalışıyormu ? bu da vortex gibi olmasında :vur

----------Eklendi @ 14:56:52 ---------- Yazıldı @ 14:40:33 ----------

bide normal ekranmı tam ekranmı biri yazsın.

----------Eklendi @ 15:33:09 ---------- Yazıldı @ 14:56:52 ----------

süper bi fw. hele tema efekti :yuru bu arada müzik player çalışıyor. 5X4 menü düzenlemesi var. Tam ekran menü. :naughty:

----------Eklendi @ 15:33:30 ---------- Yazıldı @ 15:33:09 ----------

süper bi fw. hele tema efekti :yuru bu arada müzik player çalışıyor. 5X4 menü düzenlemesi var. Tam ekran menü. :naughty:

• Beğen
Tepkiler: estami

estami

Üye
özelliklerini yazsaydın keşke.. müzik player çalışıyormu ? bu da vortex gibi olmasında :vur

----------Eklendi @ 14:56:52 ---------- Yazıldı @ 14:40:33 ----------

bide normal ekranmı tam ekranmı biri yazsın.

----------Eklendi @ 15:33:09 ---------- Yazıldı @ 14:56:52 ----------

----------Eklendi @ 15:33:30 ---------- Yazıldı @ 15:33:09 ----------

Üstad bende ingilizcesini kullandıım tek kelime ile mükemmel şimdiye kadar denediklerimin en iyisi, ram 58'den aşağıya düşmedi hız ve tema efectleri ve görsellik müthiş (kendi fikrim) Sen Türkçe halinimi kullanıyorsun (şayet Türkçe yapabildi isen bizimlede paylaşırmısın) yoksa ingilizce halinimi kullanıyorsun?

Üstadlardan birisi Türkçe yaparsa çok güzel olacak Süper bir Fw kullanmış olacağız.Zaten yayınlandığı sitedede en beğenilen Fw'lerden birisi konusu sürekli güncel.

Ah bir Türkçe yapan bir üstad çıksa süper olur.

haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi
Üstad bende ingilizcesini kullandıım tek kelime ile mükemmel şimdiye kadar denediklerimin en iyisi, ram 58'den aşağıya düşmedi hız ve tema efectleri ve görsellik müthiş (kendi fikrim) Sen Türkçe halinimi kullanıyorsun (şayet Türkçe yapabildi isen bizimlede paylaşırmısın) yoksa ingilizce halinimi kullanıyorsun?

Üstadlardan birisi Türkçe yaparsa çok güzel olacak Süper bir Fw kullanmış olacağız.Zaten yayınlandığı sitedede en beğenilen Fw'lerden birisi konusu sürekli güncel.

Ah bir Türkçe yapan bir üstad çıksa süper olur.

Ana Orjinal Konusuna Mesaj Attım Cevap Ne olacak Çok Merak Ediyorum Türkçeleştirirmisin Diye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt